Aktualności
Wiemy kto będzie trenował w Akademii Młodych Orłów. Zobacz listę zakwalifikowanych!
2015-11-04
Akademia to nowatorski pomysł Polskiego Związku Piłki Nożnej na szkolenie młodzieży. Podczas Dni Talentu przeprowadzono nabór do szkoły. Znamy już nazwiska najmłodszych adeptów piłkarskich w trzech kategoriach wiekowych. Inicjatywę firmuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Szkółka będzie trenowała młodych piłkarzy w wieku od 6 do 11 lat. Nabór przyniósł nawet odkrycie kilku perełek, co z dumą przyznawał Michał Kasprowicz – koordynator i trener ośrodka, któremu będą pomagać Anna Puk i Michał Karpiszuk oraz wolontariusze.

Przedsięwzięcie po części finansowane przez PZPN, ale część środków wykłada również miasto. Inicjatywę w pełni popiera prezydent Białej Podlaskiej. - Chcielibyśmy znaleźć następców Roberta Lewandowskiego, czy chociażby pochodzącego z Białej Podlaskiej Ariela Borysiuka – zaznacza Dariusz Stefaniuk. Miasto udostępnia także boisko treningowe przy ZSO nr 2, z kolei na potrzeby akademii bialski PSW użyczy swoją halę sportową.

I Kategoria Orlik

1. Kotnarowski Igor
2. Plebanowicz Paweł
3. Korszeń Weronika
4. Goździołko Zuzanna
5. Roszkowski Kacper
6. Bahonko Jakub
7. Wołowik Jakub
8. Kozłowski Bartosz
9. Czyż Dawid
10. Celiński Kacper
11. Kierczyński Maciej
12. Piwowar Jakub
13. Olszanowski Filip
14. Najdychor Amelia
15. Antuszewicz Patryk
16. Wróbel Jakub
17. Zalewski Dawid
18. Łuć Jakub
19. Miszkiniuk Kacper
20. Żelazowski Michał

II Kategoria Żak

1. Kononiuk Szymon
2. Kwapień Szymon
3. Wdowiak Marcel
4. Bielecki Aleksander
5. Chalimoniuk Jakub
6. Czarnecki Karol
7. Librant Igor
8. Szymanek Mikołaj
9. Fronczek Jakub
10. Prokopiuk Magdalena
11. Korczak Jakub
12. Korszeń Julia

III Kategoria Skrzat

1. Masarz Szymon
2. Lesiuk Kornel
3. Chalimoniuk Bartek
4. Korczak Alan
5. Gadaj Wojciech
6. Bogusz Szymon
7. Romaniuk Krzysztof
8. Banaszek Antoni
Pozostałe artykuły

Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu...

Wystawa twórczości prof. Stanisława Baja - "Świadkowie życia”
2023-11-28

"Świadkowie życia” – to wystawa twórczości prof. Stanisława Baja, którą koniecznie musicie zobaczyć, historia wspaniałego artysty-indywidualisty, urodzonego w nadbużańskich Dołhobrodach, spleciona z biegiem kolejnych lat, gdy obserwując otaczający świat, ludzi, poznawał siebie i wyrażał własne emocje, nie raz poruszając do głębi krytyków.

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie!
2023-11-28

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie! Tuż obok ul. Warszawskiej w stronę rzeki i dalej w stronę ulicy Dalekiej i Koncertowej trwają prace na naszej inwestycji – nowej arterii z nowym mostem na Krznie. Pierwszy sprzęt już pracuje na odcinku bliżej rzeki. Zasadnicza część prac przebiegnie w przyszłym roku, ale za rok powinniśmy się już cieszyć efektami i nową przeprawą.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023"
2023-11-27

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023". Po obejrzeniu prac konkursowych 150 autorów z 95 miast Polski w kategoriach wiekowych Młodzież oraz Dorośli, Rada Artystyczna Konkursu ogłosiła dziś podczas wernisażu pokonkursowego swój werdykt

Kacper Denkiewicz – sportowa chluba miasta Biała Podlaska
2023-11-25

Kacper Denkiewicz - uczeń naszej „dziewiątki” ma 13 lat i już ogromne sukcesy na koncie:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców