Aktualności
Reprezentacja piłkarzy ręcznych przyjedzie do Białej Podlaskiej! Czy będziemy gospodarzem meczów pucharu EHF?
2015-10-30
Gratka dla fanów piłki ręcznej. Na zgrupowanie do Białej Podlaskiej przyjedzie reprezentacja polski juniorów młodszych. Od 6 do 8 listopada w hali AWF przy ulicy Marusarza rozegrany zostanie międzynarodowy turniej. Oprócz biało-czerwonych w zmaganiach wezmą udział: Białoruś i Austria.

Zgrupowanie w naszym mieście potrwa do niedzieli 9 listopada (turniej zakończy się dzień wcześniej). Łącznie rozegrane zostanie sześć meczów. Wstęp na wszystkie pojedynki jest wolny. Organizatorami są: Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz klub AZS AWF Biała Podlaska. Juniorami młodszymi są zawodnicy urodzeni w 1998 roku.

Terminarz turnieju:
6 listopada

Polska B – Austria (godz. 16.00)
Polska A – Białoruś (godz. 18.00)

7 listopada
Austria – Białoruś (godz. 16.00)
Polska A – Polska B (godz. 18.00)

8 listopada
Polska B – Białoruś (godz. 10.00)
Polska A – Austria ( godz. 12.00)

To nie koniec dobrych informacji. Wszystko wskazuje na to, że gród nad Krzną gościć będzie szczypiorniaka na najwyższym poziomie. 22 i 28 listopada piłkarze ręczni Azotów Puławy walczyć będą z Pfadi Wintertur ze Szwajcarii w ostatniej rundzie eliminacyjnej Pucharu EHF (odpowiednika piłkarskiej Ligi Europy).

Jeżeli zawodnicy z województwa lubelskiego wygrają dwumecz to bardzo prawdopodobne jest, że mecze fazy grupowej rozgrywane będą właśnie w Białej Podlaskiej. Hala w Puławach nie spełnia wymagań europejskiej federacji. Za to AWF dysponuje nowoczesną halą na blisko 2,5 tys. miejsc. To może być prawdziwe święto piłki ręcznej. W tej sprawie Azoty i AZS AWF prowadzą rozmowy. Działacze z Puław wizytowali już nasze miasto, halę oraz bazę hotelową. Czekamy na pozytywne rozstrzygnięcia.
Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców