Aktualności
Przeżyli razem 50 lat! Złote gody to fantastyczny jubileusz
2015-10-27
W sali konferencyjnej urzędu miasta pary z miasta i okolic świętowały 50-lecie pożycia małżeńskiego. Oficjalną uroczystość w urzędzie poprzedziła msza święta w intencji jubilatów, połączona z odnowieniem przyrzeczeń, w parafii Narodzenia NMP.

Dariusz Stefaniuk udekorował jubilatów medalem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wręczył pamiątkowe dyplomy, kwiaty i reprodukcje akwareli o mieście. Bialski włodarz gratulował odznaczonym pięknego jubileuszu i życzył kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu. Uroczystość uświetnił występ kapeli ludowej „Podlasiacy”.

Medale otrzymali: Marianna i Antoni Bessarabowie, Krystyna i Jan Cydejkowie, Danuta i Andrzej Dryżałowscy, Helena i Antoni Dzięgielewscy, Teresa i Jan Dzyrowie, Kazimiera i Mikołaj Gassowie, Eugenia i Jan Jaroszukowie, Regina i Stanisław Jówkowie, Maria i Włodzimierz Klepaccy, Marianna i Wiktor Kozłowscy, Elżbieta i Julian Krasuscy, Janina i Sławomir Kurkowscy, Anastazja i Eugeniusz Lipkowie, Maria i Janusz Maksymiukowie, Wanda i Ryszard Markiewiczowie, Czesława i Czesław Maziejukowie, Krystyna i Stanisław Mochnaczowie, Celina i Józef Panasiukowie, Bogusława i Tadeusz Pietruczukowie, Bożena i Tadeusz Pietrukowie, Zofia i Jan Romanowiczowie, Krystyna i Henryk Samociukowie, Stanisława i Stefan Siłaczewscy, Krystyna i Mieczysław Stępniewscy, Krystyna i Jerzy Szutkowie oraz Irena i Bohdan Zasadzcy.

Urząd Stanu Cywilnego prosi pary, które zawarły związek małżeński poza Białą Podlaską, a w przyszłym roku obchodzić będą 50-lecie małżeństwa, o zgłaszanie się do USC (ul. Janowska 27, tel. (83) 341-64-13, wew. 11 z dowodami osobistymi oraz ewentualnie z odpisem aktu małżeństwa. Na pary zainteresowane udziałem w uroczystościach czekamy do 18 grudnia.
Pozostałe artykuły

Informacja – obsługa dowodów osobistych
2023-03-30

Referat Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Biała Podlaska informuje, że w dniu 31 marca br.

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.