Aktualności
Razem przez pół wieku. W bialskim magistracie świętowano złote gody
2015-10-13

W sali konferencyjnej urzędu miasta 23 pary – mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic – świętowały 50-lecie pożycia małżeńskiego. Oficjalną uroczystość w urzędzie poprzedziła msza św. w intencji jubilatów, połączona z odnowieniem przyrzeczeń w parafii Narodzenia NMP.

Dariusz Stefaniuk udekorował jubilatów medalem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wręczył pamiątkowe dyplomy, kwiaty i reprodukcje akwareli o mieście. Bialski włodarz gratulował odznaczonym pięknego jubileuszu i życzył kolejnych  lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu. Uroczystość uświetnił występ kapeli ludowej „Podlasiacy”.

Medale otrzymali: Kazimiera i Franciszek Bieleccy, Danuta i Wacław Błaszczakowie, Henryka i Janusz Błońscy, Kazimiera i Tadeusz Cabajowie, Mirosława i Gustaw Czarnaccy, Anna i Marian Denisiukowie, Krystyna i Mieczysław Doroszowie, Maria i Ryszard Jagielukowie, Bogumiła i Tadeusz Kaliszkowie, Maria i Henryk Klimiukowie, Maria i Marian Korolczukowie, Halina i Jan Mańkowscy, Helena i Tadeusz Nowakowie, Halina i Mieczysław Omelaniukowie, Irena i Piotr Paszkiewiczowie, Danuta i Sławomir Położyńscy, Zofia i Władysław Potoccy, Zofia i Ryszard Semeniukowie, Bożenna i Franciszek Skawińscy, Władysława i Piotr Skerczyńscy, Wanda i Piotr Tykałowiczowie, Teresa i Wojciech Więckowski, Krystyna i Henryk Zawistowscy.

Pozostałe artykuły

Nabór wniosków do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2019-2020”
2020-02-24

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej prowadzi nabór wniosków do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2019-2020”

"Włączamy dobrą energię! Budowa instalacji OZE" w Białej Podlaskiej
2020-02-18

Tego lata zostaną zrealizowane inwestycje w ramach projektu "Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE". Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowy w ramach największego w województwie lubelskim przedsięwzięcia dotyczącego odnawialnych źródeł energii cieplnej i elektrycznej na potrzeby indywidualnych gospodarstw domowych.

KOLEJNY GRAFICZNY SUKCES!
2020-02-11

Mamy kolejny wspaniały artystyczny sukces na koncie uczestników zajęć w Pracowni Grafiki Komputerowej „PIKSEL” w Bialskim Centrum Kultury. 11-letni Kamil Turyk, podopieczny pani Lilli Wielgan-Michaluk, został wyróżniony udziałem w wystawie pokonkursowej w VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”.

Prezydent przyznał stypendia artystyczne
2020-01-28

Stypendia Prezydenta Miasta Biała Podlaska otrzymują osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Prezydent Michał Litwiniuk wyróżnił zdolnych młodych bialczan rozwijających swoje talenty w różnych dziedzinach.

Pracowity rok 2019 - podsumowanie
2020-01-27

Rok 2019 był w Białej Podlaskiej bardzo intensywny i pracowity. To rok inwestycyjnej ofensywy, wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, nowych działań na rzecz społeczności lokalnej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.