Aktualności
Ogólnopolska stacja radiowa odwiedziła miasto
2015-09-09

Na Placu Wolności pojawiła się ekipa radia RMF FM. Przy specjalnym wozie satelitarnym, umożliwiającym transmisję programu na żywo, zgromadzili się zaintrygowani bialczanie i fani rozgłośni. 

Sobotnie audycje RMF FM to projekt realizowany na żywo, z różnych miejsc Polski. Pomysły na lokalizacje podsyłają słuchacze, wypełniając specjalny formularz. Według radia Biała Podlaska to wyjątkowa propozycja z Lubelszczyzny, dzięki urokliwemu rynkowi i XIX-wiecznym kamieniczkom.

Ekipa radiowców podczas audycji opowiadała o najważniejszych atrakcjach miejscowości, odkrywała jej tajemnice i ciekawostki. Dr Dariusz Sikora opowiadał między innymi o pałacu, którego nie ma, a dyrektor Muzeum Południowego Podlasia Małgorzata Nikolska, mówiła z dumą o największym w Polsce zbiorze ikon. O kłopotach Kraszewskiego z matematyką opowiadała nauczycielka I LO Mariola Sewastianiuk.

Ekipa radia zostawiła po sobie trwały ślad nie tylko w postaci audycji i relacji na żywo. Na stronie RMF 24 można oglądać zdjęcia i filmy z wizyty radiowców.                      


Pozostałe artykuły

W Białej Podlaskiej powstaje innowacyjny model pomocy osobom bezdomnym
2019-12-03

Trwają prace nad Gminnym Modelem Wychodzenia z Bezdomności w ramach projektu „Mój Dom – kompleksowe program wsparcia wychodzenia z bezdomności w oparciu o wzorzec włoski”....

Umowa na II etap przebudowy ul. Warszawskiej podpisana
2019-12-03

3 grudnia prezydent Michał Litwiniuk oraz przedstawiciele Wykonawców podpisali umowę na II etap przebudowy ul. Warszawskiej. To inwestycja o wartości

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

Komunikat Urzędu Regulacji Energetyki
2019-11-29

Urząd Regulacji Energetyki informuje, że Spółka HEG kończy działalnoś na rynku gazu i energii. Firma kończy działalność na rynku gazu i energii, jednak dostawy tych mediów do...

Rusza rekrutacja do projektu "Załóż firmę i odnieś sukces!"
2019-11-28

Od 29 listopada do 6 grudnia br. trwa rekrutacja do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska”. Jest on realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014 -2020, Oś priorytetowa 9. Rynek Pracy, Działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.