Aktualności
Zdrowo i atrakcyjnie. W parku odbędzie się festyn dla całych rodzin
2015-08-28
W niedzielę 30 sierpnia w Parku Radziwiłłowskim odbędzie się piknik, promujący zdrowy styl życia „Grunt to ZDROWA rodzinka”. Bialskie Centrum Kultury zaprosiło do współpracy instytucje, firmy, organizacje, producentów i ekspertów w dziedzinie promowania zdrowia. Start o godz. 14.00. 

Podczas imprezy wystąpią m.in.Fruktaki. To absolutna nowość na rynku muzycznym zajmującym się twórczością dla dzieci. Koncerty mają charakter interaktywny, co powoduje czynny udział publiczności i to zarówno tej najmłodszej, jak i dużo dojrzalszej. Teledyski są popularne na kanałach telewizji adresowanych do dzieci, znane i lubiane. Obecnie Fruktaki koncertują w całej Polsce w trasie Lata z Radiem. Wiecej informacji o programach Fruktaków: https://pl-pl.facebook.com/fruktaki, http://www.fruktaki.pl/. 

Gościem wydarzenia będzie także Edyta Litwiniuk ‐ trener personalny, specjalista do spraw dietetyki i planowania żywienia. Nauczyciel akademicki i szkoleniowiec trenerów i instruktorów różnych dyscyplin sportu. Autorka Pregnicious Program Edyta Litwiniuk, który jest skierowany do kobiet w ciąży i wracających do formy po ciąży. Organizatorka szkoleń i warsztatów dla kobiet, ekspert stacji telewizyjnych m.in. TVN Meteo Active, TVN24 i na portalach internetowych. Na co dzień prowadzi swojego bloga o aktywności ruchowej i żywieniu www.edytalitwiniuk.pl oraz Akademię Sportowo‐Szkoleniową Extreme Academy (www.extremeacademy.com.pl). Pani Edyta chętnie odpowie na pytania dotyczące diety i treningu. Natomiast Extreme Academy udostępni i poinstruuje wspinaczkę na ściance. 

Ponadto podczas imprezy zaprezentują się zespoły tanecznie, działające przy Bialskim Centrum Kultury (taniec towarzyski oraz nowoczesny, zumba, taniec orientalny). Instruktorzy BCK chętnie udzielą informacji o zajęciach i naborze do nowych grup, które startują od września. Nie zabraknie pokazów Bialskiego Klubu Karate oraz Tai Chi. 

W parku pojawi się również Bialski Klub Rowerowy oraz Klub Biegacza Biała Biega. Pyszne i zdrowe przekąski zapewni Karma – wegańska restauracja oraz Zdrowa dieta – catering dietetyczny. Dodatkowo przygotowano konkursy z licznymi nagrodami oraz szereg atrakcji dla najmłodszych: dmuchane wesołe miasteczko, przejażdżki konne, gry, zabawy i animacje jak również stoiska informacyjne – porady dotyczące zdrowia, diety i treningu. Wieczorem dla zgromadzonej publiczności zagra bialski zespół Face.


Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.