Aktualności
Kino Letnie: Meryl Streep uwiodła publiczność na zakończenie pokazów pod chmurką
2015-08-27
Ostatni seans w Parku Radziwiłłowskim odbył się na szczęście przy ładnej pogodzie. Po raz ostatni bialczanie zasiedli na leżakach, aby oglądać i oklaskiwać światowe kino. Publiczność dopisała ale to już nie powinno dziwić, bo tak było przecież przez cały sierpień.

Na finał cyklu Kina Letniego obejrzeliśmy film „Żelazna dama” - biograficzną historię, przedstawiającą kulisy dojścia do władzy Margaret Thatcher. Produkcja została obsypana nagrodami, ale trzeba przyznać, że najważniejsze z nich to zasługa wyśmienitej Meryl Streep, która zagrała kolejną wybitną rolę.

Środowym pokazem kończy się letni cykl kina pod chmurką. Przez cały sierpień, trzy razy w tygodniu oglądaliśmy kino polskie i zagraniczne, a także koncerty. Bialczanie nie zawiedli – leżaki niemal zawsze były całkowicie zajęte. W dodatku każdy znalazł coś dla siebie, bo na pokazach można było zobaczyć mieszkańców w różnym wieku. Prezydent Dariusz Stefaniuk, który był inicjatorem pomysłu, zapowiada już dzisiaj, że w przyszłym roku ponownie zasiądziemy w plenerze przed wielkim ekranem.
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.