Aktualności
Muzyka u Radziwiłłów: piękne zwieńczenie cyklu nastrojowych koncertów
2015-08-24

Mocnym akcentem zakończył się cykl koncertów Muzyka u Radziwiłła. W ciągu kilku tygodni bialczanie mieli okazję oglądać zarówno uczniów szkoły muzycznej, jak również nauczycieli i prawdziwych wirtuozów. Wybrzmiała nie tylko muzyka klasyczna ale również popularne utwory, zaaranżowane w oryginalny sposób.

Na finał przed budynkiem szkoły wystąpił pianista Milo Maksymilian Siemieński, który zaprezentował utwory Franciszka Liszta, Fryderyka Chopina i George’a Gershwina. Licznie zgromadzona publiczność długo oklaskiwała artystę, zwłaszcza że tym razem brawa dotyczyły całości prezydenckiej inicjatywy. Przypomnijmy, że to właśnie na instrumencie ufundowanym przez senatora Grzegorza Biereckiego odbywała się część koncertów w parku.

To jednak nie koniec plenerowych występów. Jak zapowiada dyrektor Waldemar Robak, pomysł wypalił na tyle mocno, że we wrześniu usłyszymy jeszcze trzy dodatkowe recitale. O ich terminie i godzinach będziemy informowali na bieżąco.

 

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.