Aktualności
Kino Letnie wreszcie postraszyło. Bialczanie obejrzeli horror z udziałem gwiazdy Harry'ego Pottera
2015-08-20
W środę bialczanie oglądali w parku horror „Kobieta w czerni”. Była to już ostatnia w tym tygodniu odsłona Kina Letniego – inicjatywy prezydenta Białej Podlaskiej, przygotowanej z okazji tegorocznych wakacji. Przed nami już tylko trzy pokazy.

Filmem Jamesa Watkinsa zakończyliśmy kolejny tydzień seansów. Przypomnijmy że kino pod chmurką ruszyło w sierpniu, całkowicie za darmo i w urokliwej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego. Od początku dało się zauważyć, że kolejne pokazy przyciągają coraz większą liczbę odbiorców. Środowy horror nie był pod tym względem inny. Oprócz leżaków skorzystano również z miejsca na trawie i parkowych ławek.

Seans nie był jedyną atrakcją tego wieczoru. Barman klubu Gramofon, który przygotowuje bezalkoholowe koktajle wszystkim kinomanom, tym razem zdecydował się również zaprezentować, jak przyrządzić smaczny napój bez dodatku alkoholu. Nie zabrakło także degustacji, z której skorzystała spora część publiczności.

Kino Letnie powraca w poniedziałek. W ostatniej odsłonie cyklu zobaczymy polski „Sztos”, koncert Kings of Leon, oraz filmową biografię Margaret Thatcher „Żelazna dama”.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

Zmiany w numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych
2019-05-26

Zmiany w numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych

Awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej
2019-05-23

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej informuje, że 23 maja wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej.

Biała Podlaska realizuje innowacyjny projekt dla bezdomnych
2019-05-22

17 maja w Białej Podlaskiej odbyło się pierwsze spotkanie zespołu, którego zadaniem jest przygotowanie gminnego modelu wychodzenia z bezdomności. Zespół tworzą osoby ...

Chór "Społem" otrzymał nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej
2019-05-22

Chór „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia. Podczas uroczystości z tej okazji wiceprezydent Maciej Buczyński wręczył w imieniu władz miasta muzykom chóru "Społem" nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej

Święto 34. Pułku Piechoty i Piknik Wojskowy w Białej Podlaskiej
2019-05-20

Święto 34. Pułku Piechoty przez cały okres II RP było związane z Białą Podlaską. Ogromne poświęcenie żołnierzy pułku podczas walk o niepodległość w latach 1919-1920 oraz w kampanii wrześniowej 1939 roku przypieczętowało ich przywiązanie do Podlasia i jego mieszkańców.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.