Aktualności
Kino Letnie wreszcie postraszyło. Bialczanie obejrzeli horror z udziałem gwiazdy Harry'ego Pottera
2015-08-20
W środę bialczanie oglądali w parku horror „Kobieta w czerni”. Była to już ostatnia w tym tygodniu odsłona Kina Letniego – inicjatywy prezydenta Białej Podlaskiej, przygotowanej z okazji tegorocznych wakacji. Przed nami już tylko trzy pokazy.

Filmem Jamesa Watkinsa zakończyliśmy kolejny tydzień seansów. Przypomnijmy że kino pod chmurką ruszyło w sierpniu, całkowicie za darmo i w urokliwej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego. Od początku dało się zauważyć, że kolejne pokazy przyciągają coraz większą liczbę odbiorców. Środowy horror nie był pod tym względem inny. Oprócz leżaków skorzystano również z miejsca na trawie i parkowych ławek.

Seans nie był jedyną atrakcją tego wieczoru. Barman klubu Gramofon, który przygotowuje bezalkoholowe koktajle wszystkim kinomanom, tym razem zdecydował się również zaprezentować, jak przyrządzić smaczny napój bez dodatku alkoholu. Nie zabrakło także degustacji, z której skorzystała spora część publiczności.

Kino Letnie powraca w poniedziałek. W ostatniej odsłonie cyklu zobaczymy polski „Sztos”, koncert Kings of Leon, oraz filmową biografię Margaret Thatcher „Żelazna dama”.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.