Aktualności
Kino Letnie wreszcie postraszyło. Bialczanie obejrzeli horror z udziałem gwiazdy Harry'ego Pottera
2015-08-20
W środę bialczanie oglądali w parku horror „Kobieta w czerni”. Była to już ostatnia w tym tygodniu odsłona Kina Letniego – inicjatywy prezydenta Białej Podlaskiej, przygotowanej z okazji tegorocznych wakacji. Przed nami już tylko trzy pokazy.

Filmem Jamesa Watkinsa zakończyliśmy kolejny tydzień seansów. Przypomnijmy że kino pod chmurką ruszyło w sierpniu, całkowicie za darmo i w urokliwej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego. Od początku dało się zauważyć, że kolejne pokazy przyciągają coraz większą liczbę odbiorców. Środowy horror nie był pod tym względem inny. Oprócz leżaków skorzystano również z miejsca na trawie i parkowych ławek.

Seans nie był jedyną atrakcją tego wieczoru. Barman klubu Gramofon, który przygotowuje bezalkoholowe koktajle wszystkim kinomanom, tym razem zdecydował się również zaprezentować, jak przyrządzić smaczny napój bez dodatku alkoholu. Nie zabrakło także degustacji, z której skorzystała spora część publiczności.

Kino Letnie powraca w poniedziałek. W ostatniej odsłonie cyklu zobaczymy polski „Sztos”, koncert Kings of Leon, oraz filmową biografię Margaret Thatcher „Żelazna dama”.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.