Aktualności
Kino Letnie wreszcie postraszyło. Bialczanie obejrzeli horror z udziałem gwiazdy Harry'ego Pottera
2015-08-20
W środę bialczanie oglądali w parku horror „Kobieta w czerni”. Była to już ostatnia w tym tygodniu odsłona Kina Letniego – inicjatywy prezydenta Białej Podlaskiej, przygotowanej z okazji tegorocznych wakacji. Przed nami już tylko trzy pokazy.

Filmem Jamesa Watkinsa zakończyliśmy kolejny tydzień seansów. Przypomnijmy że kino pod chmurką ruszyło w sierpniu, całkowicie za darmo i w urokliwej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego. Od początku dało się zauważyć, że kolejne pokazy przyciągają coraz większą liczbę odbiorców. Środowy horror nie był pod tym względem inny. Oprócz leżaków skorzystano również z miejsca na trawie i parkowych ławek.

Seans nie był jedyną atrakcją tego wieczoru. Barman klubu Gramofon, który przygotowuje bezalkoholowe koktajle wszystkim kinomanom, tym razem zdecydował się również zaprezentować, jak przyrządzić smaczny napój bez dodatku alkoholu. Nie zabrakło także degustacji, z której skorzystała spora część publiczności.

Kino Letnie powraca w poniedziałek. W ostatniej odsłonie cyklu zobaczymy polski „Sztos”, koncert Kings of Leon, oraz filmową biografię Margaret Thatcher „Żelazna dama”.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

Można już składać deklaracje uczestnictwa w OZE II
2019-08-14

Gmina Miejska Biała Podlaska ogłasza nabór wniosków - deklaracji uczestnictwa w Projekcie „OZE II”. Przedmiotem projektu będzie montaż odnawialnych źródeł energii (OZE) w postaci

Informacja o utrudnieniach w ruchu
2019-08-13

W związku z częściową wymianą warstwy ścieralnej na alei Jana Pawła II na odcinku od ul. Parkowej do mostu na rz. Krzna zostanie do 16 sierpnia wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Orzechową oraz na wjeździe do marketu „Kaufland”. Ruch będzie się odbywał zgodnie z oznakowaniem pionowym i poziomym. Podczas robót mogą występować przewężenia pasów ruchu.

Bezpłatne kursy językowe w PSW
2019-08-07

Od 9 sierpnia PSW w Białej Podlaskiej prowadzi rekrutację do Akademii Językowej, realizowanej w ramach projektu „PSW – Regionalna Akademia Aktywności”. W ramach zadania proponowana...

Remont warstwy ścieralnej
2019-08-02

W dniach od 02.08 do 05.08.2019r będzie wykonywany remont warstwy ścieralnej na ulicy Sidorskiej ( w okolicach parkingu PSW) oraz na ul. Janowskiej ( od ronda Żołnierzy Wyklętych w kierunku wiaduktu...

Dofinansowanie do wymiany starego pieca
2019-08-01

Informujemy, że d o 16 sierpnia 2019 r. można składać deklarację uczestnictwa w projekcie "Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska". W ramach projektu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.