Aktualności
Kino Letnie: koncertowe emocje za nami. Czas na seans zagraniczny
2015-08-19
Koncert Beyonce w ramach kina pod chmurką rozgrzał publiczność. Upały jakby zelżały ale w Parku Radziwiłłowskim ciągle panuje gorąca atmosfera, towarzysząca kolejnym pokazom w ramach cyklu Kina Letniego. Dziś po raz kolejny obejrzymy produkcję zagraniczną.

Na leżakach, kocach albo na ławkach – nie ważne na czym siedzi publiczność, bo wakacyjne kino, którego inicjatorem jest prezydent Dariusz Stefaniuk, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Ledwo opadły emocje po mocnym, popowym uderzeniu amerykańskiej wokalistki, a już szykują się kolejne. W Kinie Letnim tym razem będziemy oglądać thriller w reżyserii Jamesa Watkinsa.

„Kobieta w czerni” to adaptacja powieści Susan Hill z 1983 roku. Film opowiada historię młodego adwokata, który przyjeżdża do rezydencji zmarłej klientki, aby uporządkować jej dokumenty i przekonać się, czy okolica rzeczywiście jest nawiedzona przez ducha. W głównej roli obejrzymy Daniela Radcliffe’a, który próbuje zerwać ze swoim wizerunkiem utrwalonym w serii filmów o Harrym Potterze.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej
2019-05-23

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej informuje, że 23 maja wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej.

Biała Podlaska realizuje innowacyjny projekt dla bezdomnych
2019-05-22

17 maja w Białej Podlaskiej odbyło się pierwsze spotkanie zespołu, którego zadaniem jest przygotowanie gminnego modelu wychodzenia z bezdomności. Zespół tworzą osoby ...

Chór "Społem" otrzymał nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej
2019-05-22

Chór „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia. Podczas uroczystości z tej okazji wiceprezydent Maciej Buczyński wręczył w imieniu władz miasta muzykom chóru "Społem" nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej

Święto 34. Pułku Piechoty i Piknik Wojskowy w Białej Podlaskiej
2019-05-20

Święto 34. Pułku Piechoty przez cały okres II RP było związane z Białą Podlaską. Ogromne poświęcenie żołnierzy pułku podczas walk o niepodległość w latach 1919-1920 oraz w kampanii wrześniowej 1939 roku przypieczętowało ich przywiązanie do Podlasia i jego mieszkańców.

18 maja kolejna akcja PSZOK
2019-05-17

18 maja od 7.30 do 10.30 mobilna zbiórka odbędzie się na os. Akademicka (ul. Akademicka 12, róg z ul. Targową).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.