Aktualności
Kino Letnie: koncertowe emocje za nami. Czas na seans zagraniczny
2015-08-19
Koncert Beyonce w ramach kina pod chmurką rozgrzał publiczność. Upały jakby zelżały ale w Parku Radziwiłłowskim ciągle panuje gorąca atmosfera, towarzysząca kolejnym pokazom w ramach cyklu Kina Letniego. Dziś po raz kolejny obejrzymy produkcję zagraniczną.

Na leżakach, kocach albo na ławkach – nie ważne na czym siedzi publiczność, bo wakacyjne kino, którego inicjatorem jest prezydent Dariusz Stefaniuk, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Ledwo opadły emocje po mocnym, popowym uderzeniu amerykańskiej wokalistki, a już szykują się kolejne. W Kinie Letnim tym razem będziemy oglądać thriller w reżyserii Jamesa Watkinsa.

„Kobieta w czerni” to adaptacja powieści Susan Hill z 1983 roku. Film opowiada historię młodego adwokata, który przyjeżdża do rezydencji zmarłej klientki, aby uporządkować jej dokumenty i przekonać się, czy okolica rzeczywiście jest nawiedzona przez ducha. W głównej roli obejrzymy Daniela Radcliffe’a, który próbuje zerwać ze swoim wizerunkiem utrwalonym w serii filmów o Harrym Potterze.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Pokaz sprzętu wojskowego
2024-03-04

6 marca 2024 roku, w godz. 11.00-15.00, w Białej Podlaskiej odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego biorącego udział w ćwiczeniu taktycznym z wojskami NATO pod kryptonimem „DRAGON-24”.

Międzynarodowy Dzień Pisarzy
2024-03-04

W 1984 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Pisarzy - PEN Club założone w drugiej dekadzie XX w. ustanowiło Dzień Pisarza. Obchodzi się je od tego czasu 3 marca. Nazwa PEN Club pochodzi od pierwszych liter angielskich słów: poets, playwrights [poeci, dramatopisarze], essayists [eseiści], novelists [powieściopisarze], tworzących wyraz pen [pióro].

Dzień Promocji Zdrowia
2024-03-04

7 marca r. w godz. 10:00 - 14:00 prezydent miasta Michał Litwiniuk zaprasza na Dzień Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-03-03

W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na uroczystościach miejskich na które zaprosił prezydent Michał Litwiniuk, uczestniczyli przedstawiciele wojska, służb mundurowych, władz...

Otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane"
2024-03-02

Wczoraj w Bialskiej Galerii Fotografii odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane" autorstwa utalentowanego fotografa Andrzeja Grudnia.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.