Aktualności
Kino Letnie: koncertowe emocje za nami. Czas na seans zagraniczny
2015-08-19
Koncert Beyonce w ramach kina pod chmurką rozgrzał publiczność. Upały jakby zelżały ale w Parku Radziwiłłowskim ciągle panuje gorąca atmosfera, towarzysząca kolejnym pokazom w ramach cyklu Kina Letniego. Dziś po raz kolejny obejrzymy produkcję zagraniczną.

Na leżakach, kocach albo na ławkach – nie ważne na czym siedzi publiczność, bo wakacyjne kino, którego inicjatorem jest prezydent Dariusz Stefaniuk, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Ledwo opadły emocje po mocnym, popowym uderzeniu amerykańskiej wokalistki, a już szykują się kolejne. W Kinie Letnim tym razem będziemy oglądać thriller w reżyserii Jamesa Watkinsa.

„Kobieta w czerni” to adaptacja powieści Susan Hill z 1983 roku. Film opowiada historię młodego adwokata, który przyjeżdża do rezydencji zmarłej klientki, aby uporządkować jej dokumenty i przekonać się, czy okolica rzeczywiście jest nawiedzona przez ducha. W głównej roli obejrzymy Daniela Radcliffe’a, który próbuje zerwać ze swoim wizerunkiem utrwalonym w serii filmów o Harrym Potterze.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.