Aktualności
Bialczanie po raz kolejny na deskach. Trzy mecze - zero punktów
2015-08-18
Trwa fatalna passa juniorów TOP-54. Tym razem bialczanie nie mieli szans w starciu z piłkarską legendą ŁKS Łódź. Porażka boli tym bardziej, bo przed tym meczem obie drużyny posiadały ten sam bilans dwóch przegranych. Niestety to właśnie bialczanie pozostają jedną z dwóch drużyn Centralnej Ligi Juniorów, która po trzech starciach nie ma w swoim dorobku ani jednego punktu, a zdążyła już stracić aż 10 goli.

Gospodarze zaczęli dobrze, ale niewykorzystane okazje przyniosły niestety efekt w postaci straty gola już w 17 minucie. Pierwsza połowa skończyła się fatalnie nie tylko dlatego, że podopieczni Miłosza Storto kończyli ją w dziesiątkę (czerwoną kartkę zarobił kapitan Michał Pyrka). W ostatniej akcji tej części spotkania łodzianie trafili po raz drugi. Trzeci gol z 61. minuty przesądził o wyniku meczu. Nasi juniorzy byli w stanie odpowiedzieć jedynie bramką z rzutu karnego.

Porażka zepchnęła bialską akademię na ostatnie miejsce w tabeli, tuż za Hutnikiem Nowa Huta Kraków, który również dysponuje niechlubnym brakiem choćby jednego punktu po trzech rozegranych spotkaniach. W czwartej serii spotkań bialczanie również nie będą mieli łatwo, bo na ich drodze stanie Stal Rzeszów, zajmująca obecnie trzecią pozycję w lidze.

AP TO-P54 Biała Podlaska – ŁKS Łódź  1:3 (0:2).
Bramki:
Wieliczuk 73'-karny – Koprowski 17′, Henc 45′, 61′


Pozostałe artykuły

Zmiany w numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych
2019-05-26

Zmiany w numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych

Awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej
2019-05-23

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej informuje, że 23 maja wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej.

Biała Podlaska realizuje innowacyjny projekt dla bezdomnych
2019-05-22

17 maja w Białej Podlaskiej odbyło się pierwsze spotkanie zespołu, którego zadaniem jest przygotowanie gminnego modelu wychodzenia z bezdomności. Zespół tworzą osoby ...

Chór "Społem" otrzymał nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej
2019-05-22

Chór „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia. Podczas uroczystości z tej okazji wiceprezydent Maciej Buczyński wręczył w imieniu władz miasta muzykom chóru "Społem" nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej

Święto 34. Pułku Piechoty i Piknik Wojskowy w Białej Podlaskiej
2019-05-20

Święto 34. Pułku Piechoty przez cały okres II RP było związane z Białą Podlaską. Ogromne poświęcenie żołnierzy pułku podczas walk o niepodległość w latach 1919-1920 oraz w kampanii wrześniowej 1939 roku przypieczętowało ich przywiązanie do Podlasia i jego mieszkańców.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.