Aktualności
Biała pełna muzyki. Kolejny koncertowy weekend za nami
2015-08-17
Bialczanie już zdążyli przywyknąć do atrakcji muzycznych w mieście. Na Placu Wolności i w parku znów było bardzo nastrojowo i energetycznie. To już przedostatnie koncerty tego lata, zbliżamy się do finału wakacji.

Publiczność na placu tym razem wzięli w swoje obroty muzycy zespołu Dominika Kanderskiego. W repertuarze nie zabrakło żywiołowego rockandrolla oraz klimatycznego bluesa. W pełnej krasie wybrzmiały gitary i mocny głos lidera. Standardy muzyczne towarzyszyły mieszkańcom do późnych godzin wieczornych.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wakacyjnych koncertów na facebooku

Nie mniej ciekawie było w Parku Radziwiłłowskim, gdzie nastrój robili nauczyciele szkoły muzycznej. Radosław Żyła na saksofonie i Małgorzata Okułowicz-Żyła przy fortepianie zdobyli serca publiczności. Pod wrażeniem był przede wszystkim senator Grzegorz Bierecki, który pojawił się na koncercie w towarzystwie małżonki. To właśnie dzięki jego wsparciu, udało się zakupić instrument, na którym odbywają się plenerowe występy u Radziwiłłów.

Kolejne, niestety już ostatnie występy z cyklu Piątkowe koncerty na Placu Wolności i Muzyka u Radziwiłłów, już w najbliższy piątek i niedzielę. Emocji na pewno nie zabraknie, bo na scenie zobaczymy dumę miasta, czyli wokalistów zespołu Chwilka. W parku z kolei zaprezentuje się orkiestra kameralna szkoły muzycznej.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na facebooku - "Muzyka u Radziwiłłów"Pozostałe artykuły

Można już składać deklaracje uczestnictwa w OZE II
2019-08-14

Gmina Miejska Biała Podlaska ogłasza nabór wniosków - deklaracji uczestnictwa w Projekcie „OZE II”. Przedmiotem projektu będzie montaż odnawialnych źródeł energii (OZE) w postaci

Informacja o utrudnieniach w ruchu
2019-08-13

W związku z częściową wymianą warstwy ścieralnej na alei Jana Pawła II na odcinku od ul. Parkowej do mostu na rz. Krzna zostanie do 16 sierpnia wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Orzechową oraz na wjeździe do marketu „Kaufland”. Ruch będzie się odbywał zgodnie z oznakowaniem pionowym i poziomym. Podczas robót mogą występować przewężenia pasów ruchu.

Bezpłatne kursy językowe w PSW
2019-08-07

Od 9 sierpnia PSW w Białej Podlaskiej prowadzi rekrutację do Akademii Językowej, realizowanej w ramach projektu „PSW – Regionalna Akademia Aktywności”. W ramach zadania proponowana...

Remont warstwy ścieralnej
2019-08-02

W dniach od 02.08 do 05.08.2019r będzie wykonywany remont warstwy ścieralnej na ulicy Sidorskiej ( w okolicach parkingu PSW) oraz na ul. Janowskiej ( od ronda Żołnierzy Wyklętych w kierunku wiaduktu...

Dofinansowanie do wymiany starego pieca
2019-08-01

Informujemy, że d o 16 sierpnia 2019 r. można składać deklarację uczestnictwa w projekcie "Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska". W ramach projektu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.