Aktualności
Biała pełna muzyki. Kolejny koncertowy weekend za nami
2015-08-17
Bialczanie już zdążyli przywyknąć do atrakcji muzycznych w mieście. Na Placu Wolności i w parku znów było bardzo nastrojowo i energetycznie. To już przedostatnie koncerty tego lata, zbliżamy się do finału wakacji.

Publiczność na placu tym razem wzięli w swoje obroty muzycy zespołu Dominika Kanderskiego. W repertuarze nie zabrakło żywiołowego rockandrolla oraz klimatycznego bluesa. W pełnej krasie wybrzmiały gitary i mocny głos lidera. Standardy muzyczne towarzyszyły mieszkańcom do późnych godzin wieczornych.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wakacyjnych koncertów na facebooku

Nie mniej ciekawie było w Parku Radziwiłłowskim, gdzie nastrój robili nauczyciele szkoły muzycznej. Radosław Żyła na saksofonie i Małgorzata Okułowicz-Żyła przy fortepianie zdobyli serca publiczności. Pod wrażeniem był przede wszystkim senator Grzegorz Bierecki, który pojawił się na koncercie w towarzystwie małżonki. To właśnie dzięki jego wsparciu, udało się zakupić instrument, na którym odbywają się plenerowe występy u Radziwiłłów.

Kolejne, niestety już ostatnie występy z cyklu Piątkowe koncerty na Placu Wolności i Muzyka u Radziwiłłów, już w najbliższy piątek i niedzielę. Emocji na pewno nie zabraknie, bo na scenie zobaczymy dumę miasta, czyli wokalistów zespołu Chwilka. W parku z kolei zaprezentuje się orkiestra kameralna szkoły muzycznej.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na facebooku - "Muzyka u Radziwiłłów"Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.