Aktualności
Biała pełna muzyki. Kolejny koncertowy weekend za nami
2015-08-17
Bialczanie już zdążyli przywyknąć do atrakcji muzycznych w mieście. Na Placu Wolności i w parku znów było bardzo nastrojowo i energetycznie. To już przedostatnie koncerty tego lata, zbliżamy się do finału wakacji.

Publiczność na placu tym razem wzięli w swoje obroty muzycy zespołu Dominika Kanderskiego. W repertuarze nie zabrakło żywiołowego rockandrolla oraz klimatycznego bluesa. W pełnej krasie wybrzmiały gitary i mocny głos lidera. Standardy muzyczne towarzyszyły mieszkańcom do późnych godzin wieczornych.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wakacyjnych koncertów na facebooku

Nie mniej ciekawie było w Parku Radziwiłłowskim, gdzie nastrój robili nauczyciele szkoły muzycznej. Radosław Żyła na saksofonie i Małgorzata Okułowicz-Żyła przy fortepianie zdobyli serca publiczności. Pod wrażeniem był przede wszystkim senator Grzegorz Bierecki, który pojawił się na koncercie w towarzystwie małżonki. To właśnie dzięki jego wsparciu, udało się zakupić instrument, na którym odbywają się plenerowe występy u Radziwiłłów.

Kolejne, niestety już ostatnie występy z cyklu Piątkowe koncerty na Placu Wolności i Muzyka u Radziwiłłów, już w najbliższy piątek i niedzielę. Emocji na pewno nie zabraknie, bo na scenie zobaczymy dumę miasta, czyli wokalistów zespołu Chwilka. W parku z kolei zaprezentuje się orkiestra kameralna szkoły muzycznej.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na facebooku - "Muzyka u Radziwiłłów"Pozostałe artykuły

Awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej
2019-05-23

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej informuje, że 23 maja wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej w komorze w ciągu ul. Akademickiej.

Biała Podlaska realizuje innowacyjny projekt dla bezdomnych
2019-05-22

17 maja w Białej Podlaskiej odbyło się pierwsze spotkanie zespołu, którego zadaniem jest przygotowanie gminnego modelu wychodzenia z bezdomności. Zespół tworzą osoby ...

Chór "Społem" otrzymał nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej
2019-05-22

Chór „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia. Podczas uroczystości z tej okazji wiceprezydent Maciej Buczyński wręczył w imieniu władz miasta muzykom chóru "Społem" nagrodę z okazji jubileuszu pracy artystycznej i działalności kulturalnej

Święto 34. Pułku Piechoty i Piknik Wojskowy w Białej Podlaskiej
2019-05-20

Święto 34. Pułku Piechoty przez cały okres II RP było związane z Białą Podlaską. Ogromne poświęcenie żołnierzy pułku podczas walk o niepodległość w latach 1919-1920 oraz w kampanii wrześniowej 1939 roku przypieczętowało ich przywiązanie do Podlasia i jego mieszkańców.

18 maja kolejna akcja PSZOK
2019-05-17

18 maja od 7.30 do 10.30 mobilna zbiórka odbędzie się na os. Akademicka (ul. Akademicka 12, róg z ul. Targową).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.