Aktualności
Startuje kolejny wakacyjny weekend z muzyką na żywo
2015-08-14
To już przedostatnia odsłona muzycznych atrakcji tego lata w Biała Podlaskiej. Zarówno na Placu Wolności, jak i w Parku Radziwiłłowskim, nie zabraknie ambitnych dźwięków, profesjonalnych artystów i – jak dowodzą dotychczasowe występy – licznej publiczności.

Piątkowe koncerty na Placu Wolności i niedzielna Muzyka u Radziwiłłów mają już stałe grono odbiorców, a mieszkańcy z dumą podkreślają, że w mieście nareszcie coś się ruszyło. Od początku wakacji ilość kulturalnych wydarzeń przygotowanych bialczanom może wzbudzać prawdziwy zachwyt. Z inicjatywy prezydenta Dariusza Stefaniuka słuchaliśmy najlepszych i najciekawszych wykonawców z miasta i regionu, a także uczniów szkoły muzycznej. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, a trzeba przyznać, że to wciąż nie koniec wakacyjnych atrakcji kulturalnych.

Już w piątek o godz. 19.00 na Placu Wolności usłyszymy i zobaczymy kolejnych przedstawicieli bialskiej sceny muzycznej. Tym razem zaprezentuje się Dominik Kanderski Blues Band, a liderowi – wokaliście i gitarzyście, będą towarzyszyli wyjątkowi instrumentaliści: gitarzyści Leszek Leduchowski, Piotr Patejuk i Jakub Sowa, oraz Wojtek Zaremba na perkusji.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wakacyjnych koncertów na facebooku

Dźwięków miłych dla ucha nie zabraknie także w parku. W niedzielę 16 sierpnia wystąpią tam nauczyciele bialskiej szkoły muzycznej: Radek Żyła i Małgorzata Okułowicz – Żyła. Duet zaprezentuje hity muzyki saksofonowej. W razie złych warunków koncert odbędzie się w sali szkoły. Początek o godz. 16.00.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na facebooku - "Muzyka u Radziwiłłów"Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.