uż w najbliższą sobotę, 20 czerwca, w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się wyjątkowy piknik edukacyjny organizowany w ramach krajowego treningu pierwszej pomocy. Wydarzenie to jest częścią Akademii...
Kino letnie: w poniedziałek będzie po polsku
2015-08-10
10 sierpnia startuje nowy, trzydniowy cykl filmów pokazywanych w plenerze. Park Radziwiłłowski powinien po raz kolejny wypełnić się miłośnikami dobrego kina, zwłaszcza że poniedziałek należy do filmów polskich. Dziś obejrzymy komedię Poranek kojota.
Film wyreżyserowany przez Olafa Lubaszenkę to jedna z najbardziej znanych produkcji, która wyszła spod ręki tego aktora i reżysera po hitowym "Chłopaki nie płaczą". Obraz utrzymany jest w bardzo podobnym klimacie, nakręcony z udziałem podobnej obsady. Oprócz zawodowych aktorów epizody zagrali działacze PZPN: Listkiewicz, Strejlau, Apostel i Kręcina.
Tradycyjnie już na uczestników pokazu, który wystartuje ok godz. 20.00, będą czekać atrakcyjne nagrody oraz zimne koktajle, przygotowane przez klub Gramofon. Oprócz tego na stoisku przygotowanym przez Bialskie Centrum Kultury będzie można zakupić w cenie promocyjnej albumy, koszulki i gadżety miejskie.
POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku
Film wyreżyserowany przez Olafa Lubaszenkę to jedna z najbardziej znanych produkcji, która wyszła spod ręki tego aktora i reżysera po hitowym "Chłopaki nie płaczą". Obraz utrzymany jest w bardzo podobnym klimacie, nakręcony z udziałem podobnej obsady. Oprócz zawodowych aktorów epizody zagrali działacze PZPN: Listkiewicz, Strejlau, Apostel i Kręcina.
Tradycyjnie już na uczestników pokazu, który wystartuje ok godz. 20.00, będą czekać atrakcyjne nagrody oraz zimne koktajle, przygotowane przez klub Gramofon. Oprócz tego na stoisku przygotowanym przez Bialskie Centrum Kultury będzie można zakupić w cenie promocyjnej albumy, koszulki i gadżety miejskie.
POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku
Pozostałe artykuły
Stowarzyszenie Koło Bialczan zorganizowało walne zgromadzenie członków, podczas którego dokonano wyboru zarządu na kolejną kadencję. Funkcję prezesa organizacji nadal będzie sprawować...
Młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, działającej przy Bialskim Centrum Kultury (BCK24), zanotowały kolejną serię spektakularnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Lilianna i Zuzanna Rudzkie, tworzące pod okiem instruktorki Lilli Wielgan-Michaluk, szturmem zdobywają uznanie w świecie filmu niezależnego i animacji. Ich najnowsze dzieło – film animowany „W krainie Marii Prymaczenko”





