Aktualności
Kino letnie: w poniedziałek będzie po polsku
2015-08-10
10 sierpnia startuje nowy, trzydniowy cykl filmów pokazywanych w plenerze. Park Radziwiłłowski powinien po raz kolejny wypełnić się miłośnikami dobrego kina, zwłaszcza że poniedziałek należy do filmów polskich. Dziś obejrzymy komedię Poranek kojota.

Film wyreżyserowany przez Olafa Lubaszenkę to jedna z najbardziej znanych produkcji, która wyszła spod ręki tego aktora i reżysera po hitowym "Chłopaki nie płaczą". Obraz utrzymany jest w bardzo podobnym klimacie, nakręcony z udziałem podobnej obsady. Oprócz zawodowych aktorów epizody zagrali działacze PZPN: Listkiewicz, Strejlau, Apostel i Kręcina.

Tradycyjnie już na uczestników pokazu, który wystartuje ok godz. 20.00, będą czekać atrakcyjne nagrody oraz zimne koktajle, przygotowane przez klub Gramofon. Oprócz tego na stoisku przygotowanym przez Bialskie Centrum Kultury będzie można zakupić w cenie promocyjnej albumy, koszulki i gadżety miejskie.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku



Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.