Aktualności
Jeszcze więcej atrakcji dla seniorów w mieście. BCK pozyskało dotację
2015-08-10
Projekt Bialskiego Centrum Kultury otrzymał 27 tys. złotych dofinansowania z programu „Kultura Dostępna”, organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gwarantuje on atrakcje ukierunkowane na najstarszych mieszkańców miasta.

„Aktywna jesień bialskich seniorów” to projekt mający na celu promowanie oferty kulturalnej oraz integracyjnej osobom w wieku powyżej 60. roku życia. Kompleksowo przygotowana propozycja uwzględnia oczekiwania seniorów.

W programie znajdują się m. in. warsztaty rozwijające pasje, zajęcia przygotowane według zainteresowań uczestników, a także wyjazdy do instytucji kulturalnych w innych miastach. Dzięki temu bialscy seniorzy będą mieli możliwość uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych niedostępnych w Białej Podlaskiej. BCK zapowiada, że zwieńczeniem projektu będzie ponadto wyjątkowy koncert artystyczny. Szczegóły wkrótce.

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.