Aktualności
Klimatycznie i jazzowo. Udany koncert Seaside Jazz Band
2015-08-08
W ramach wakacyjnych koncertów na Placu Wolności zaprezentował się Seaside Jazz Band. W niedzielę zapraszamy do parku na występ uczniów bialskiej szkoły muzycznej w ramach „Muzyki u Radziwiłłów”. Początek o godzinie 16.00.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wakacyjnych koncertów na facebooku

 W jazzową podróż zabrali Was: Marek Jakubiak (gitara), Łukasz Osypiuk (bas), bas Michał Wojtczuk (instrumenty klawiszowe), Darek Kirczuk (bębny) oraz gościnnie Tomasz Rogalski (saksofon).

Do końca wakacji zaprosimy Was jeszcze na dwa koncerty: 14 sierpnia zagra Dominik Kanderski Blues Band, a na zakończenie, 21 sierpnia zaśpiewa Chwilka pod kierownictwem Ireneusza Parafiniuka.
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.