Aktualności
Kino letnie strzałem w dziesiątkę. Tłumy na pokazie "Nietykalnych"
2015-08-06
Pomysł kina letniego w Parku Radziwiłłowskim okazała się strzałem w dziesiątkę. Kultowy, francuski komediodramat „Nietykalni” obejrzało blisko 300 mieszkańców naszego miasta. Wszystko w najlepszej jakości dźwięku i obrazu.

Nie można było narzekać na wysoką temperaturę, bo gorącą atmosferę schładzały koktajle, przygotowywane przez barmana z klubu Gramofon. Zwolennicy bardziej tradycyjnych kinowych przekąsek mogli zaopatrzyć się w popcorn i watę cukrową od Wschodniego Konsorcjum Eventowego.

Nie zabrakło także konkursów. Te również będą w przyszłym tygodniu. Startujemy w poniedziałek o godzinie 20.00 hitowym filmem Olafa Lubaszenki - „Poranek Kojota”. Mimo, że obraz ma już czternaście lat, nadal śmieszy absurdalnym humorem aż do łez.

Pomysłodawcą i organizatorem kina pod chmurką jest prezydent Dariusz Stefaniuk.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.