Aktualności
Wielkie oglądanie czas zacząć! Ruszyło kino pod chmurką
2015-08-04
Dwoma pokazami na Placu Wolności zainaugurowano Kino Letnie, które będzie cieszyło oczy mieszkańców do końca wakacji. Już dzisiaj o godz. 20.00 w Parku Radziwiłłowskim pierwszy mocny akcent: koncert Michaela Jacksona z 1988 roku.

Na placu znalazło się coś dla najmłodszych i trochę starszych. Najpierw na plenerowym ekranie zagościły sympatyczne i zabawne Pingwiny z Madagaskaru. Dorosła publiczność obejrzała z kolei Skyfall - najnowszą część przygód agenta 007.

Poniedziałkowe pokazy to jednak tylko przedsmak, bo już dzisiaj od 20.00 w Parku Radziwiłłowskim kino pod chmurką ruszy z wielkim hukiem. Publiczność będzie oglądała całkowicie za darmo legendarny koncert Michaela Jacksona z 1988 roku. Wszystko z idealną jakością obrazu i dźwięku, które powinny dostarczyć emocji godnych prawdziwego widowiska muzycznego.

Na wszystkich będą czekały wygodne leżaki, ale nie zabraknie też miejsca wszystkim, którzy zechcą pojawić się w parku z własnym kocem. Będzie również okazja do skosztowania kolorowych koktajli z baru wystawionego przez klub Gramofon, a także zajadać się pysznym popcornem i watą cukrową. Nie zabraknie także konkursów. Bialskie Centrum Kultury na swoim stoisku będzie miało koszulki i inne gadżety, związane z 490. rocznicą nadania praw miejskich. Będzie można także nabyć wydawnictwa związane z miastem i bialską kulturą. Produkty będą dostępne w wyjątkowych, promocyjnych cenach.

Kino Letnie to - po piątkowych koncertach na Placu Wolności i Muzyce u Radziwiłłów - kolejna inicjatywa prezydenta Dariusza Stefaniuka. Filmy i koncerty będą prezentowane przez cały sierpień od poniedziałku do środy. Zobaczymy produkcje polskie i zagraniczne a także wielkie widowiska muzyczne.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

"Tamten świat" - wystawa fotografii Adama Trochimiuka w piwnicach Urzędu Miasta
2022-04-13

Wystawa została otwarta 12 kwietnia. Kiedy można ją obejrzeć?

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia
2021-08-16

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia trwają w najlepsze.

Kolejne znaleziska na terenie założenia Radziwiłłów
2021-08-14

Dzięki pracom wykopaliskowym na terenie założenia Radziwiłłów odsłaniamy dworską kuchnię i inne zabudowania. Zespół Muzeum Południowego Podlasia odkrywa także elementy wyposażenia i...

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie - 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
2020-09-22

26 września br. w bialskim amfiteatrze odbędzie się widowisko „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Ze względów bezpieczeństwa zostanie ono zaprezentowane dwa razy – o...

Nabór do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6
2020-06-30

Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 prowadzi nabór do oddziału przedszkolnego  dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Wnioski w formie papierowej należy składać do 30 lipca br., codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00  w sekretariacie szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.