Aktualności
Żelazowski znokautował swojego przeciwnika. Zobacz skrót walki (WIDEO)
2015-08-03
To była fantastyczna walka. Paweł Żelazowski z Dzikiego Wschodu Biała Podlaska, w drugiej rundzie znokautował Artura Piotrowskiego. Nasz zawodnik nie poddał się, mimo że w pierwszej rundzie przeciwnik rozciął mu łuk brwiowy. Żelazowski zaliczył fantastyczny debiut w organizacji Fight Exclusive Night. Ósma gala tej federacji odbyła się w Kołobrzegu.

POLECAMY TAKŻE: zobacz skrót walki Pawła Żelazowskiego

– Nie było łatwo, Artur jest trudnym przeciwnikiem. Zawsze go szanowałem, a po tej walce szanuję go jeszcze bardziej. Wyeliminowałem braki, a rywala wykończyłem w stójce. Wszystko potoczyło się po mojej myśli. Dziękuję mojemu trenerowi Łukaszowi Grochowskiemu i wszystkim, którzy pomogli mi w przygotowaniach – mówił na gorąco na antenie Polsatu Paweł Żelazowski.

Nasz zawodnik swoją walkę okupił wizytą na izbie przyjęć szpitala w Kołobrzegu. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

POLECAMY TAKŻE: polub fanpage Żelazowskiego

POLECAMY TAKŻE: zobacz rozmowę z zawodnikiem Dzikiego Wschodu Biała Podlaska
Pozostałe artykuły

9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2021-08-17

16 sierpnia br. w naszym mieście odbyła się 9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W biegu honorowym na dystansie 1963 m wzięło udział około 200 uczestników.

Młodzi sportowcy otrzymali stypendia prezydenta
2020-03-05

Prezydent Michał Litwiniuk wręczył umowy stypendialne 15 młodym sportowcom wyróżniającym się sukcesami sportowymi. Łączna kwota stypendiów sportowych to 59 tys. zł.

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

I turniej OLDBOYÓW o Puchar Prezydenta Miasta
2019-06-11

Po raz pierwszy Dni Białej Podlaskiej rozpoczęły się na sportowo. 25 maja na boisku MOSiR odbył się I Międzynarodowy Turniej OLDBOY w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska.  Wzięło w nim udział pięć zespołów:  Adams Brześć, Huragan Międzyrzec Podlaski, Oldboy Biała Podlaska, Oldboy Terespol, Oldboy II Biała Podlaska.  

Minister Sportu i Turystyki docenił sukcesy bialskich młodych sportowców
2019-05-29

Biała Podlaska zajęła VI miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tys. Systemu Sportu Młodzieżowego 2018. Statuetkę i list gratulacyjny Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki odebrał w ubiegłym tygodniu wiceprezydent Maciej Buczyński.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.