Aktualności
Muzyka u Radziwiłłów: tym razem zagrają akordeoniści
2015-08-02
Po raz kolejny wybrzmi muzyka w Parku Radziwiłłowskim. W ramach cyklicznych koncertów, których inicjatorem jest prezydent miasta, tym razem usłyszymy muzykę akordeonową. Początek występu o godz. 16.00.

Do tej pory w parku słyszeliśmy przede wszystkim klasykę. Uczniowie szkoły prezentowali swoje umiejętności na nowym fortepianie, którego fundatorem jest senator Grzegorz Bierecki. Tym razem będzie równie ciekawie. Swoje popisy zaprezentuje troje akordeonistów szkoły muzycznej II stopnia z klasy Zbigniewa Czuryły. Uczniowie mają już w swoim dorobku wiele ważnych występów, a nawet sukcesy międzynarodowe. W parku zaprezentują oryginalny i zaskakujący repertuar.

Muzyka u Radziwiłłów to cykl koncertów, których będzie można słuchać w Parku Radziwiłłowskim niemal przez cały sierpień. Podczas przyszłych występów usłyszymy między innymi nauczycieli i orkiestrę kameralną ze szkoły muzycznej I i II stopnia w Białej Podlaskiej. Początek każdego koncertu w niedzielę o godz. 16.00.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Pozostałe artykuły

"Tamten świat" - wystawa fotografii Adama Trochimiuka w piwnicach Urzędu Miasta
2022-04-13

Wystawa została otwarta 12 kwietnia. Kiedy można ją obejrzeć?

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia
2021-08-16

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia trwają w najlepsze.

Kolejne znaleziska na terenie założenia Radziwiłłów
2021-08-14

Dzięki pracom wykopaliskowym na terenie założenia Radziwiłłów odsłaniamy dworską kuchnię i inne zabudowania. Zespół Muzeum Południowego Podlasia odkrywa także elementy wyposażenia i...

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie - 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
2020-09-22

26 września br. w bialskim amfiteatrze odbędzie się widowisko „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Ze względów bezpieczeństwa zostanie ono zaprezentowane dwa razy – o...

Nabór do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6
2020-06-30

Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 prowadzi nabór do oddziału przedszkolnego  dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Wnioski w formie papierowej należy składać do 30 lipca br., codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00  w sekretariacie szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.