Aktualności
E30 zrobiło klimat. Kolejny udany koncert na Placu Wolności (WIDEO)
2015-08-02
Słaba pogoda nie odstraszyła wielbicieli piątkowych koncertów na Placu Wolności. Tym razem było nastrojowo i bardzo klimatycznie. E30 Acoustic Trio zaprezentowało klasyczne utwory we własnych aranżacjach, a specjalnie zaproszeni na tę okazję goście dopełnili końcowego efektu. 

Marek Jakubiak, Paweł Radyno, Radosław Husza dali z siebie wszystko. Improwizacjom i spontanicznym popisom nie było końca. Brawurowe zagrywki publiczność za każdym razem nagradzała gromkimi brawami. Oklasków nie brakowało przede wszystkim gdy swoje partie prezentował znany saksofonista Tomasz Rogalski. Fantazja i pełna swoboda z jaką atakował kolejne dźwięki były godne podziwu. Nie mniejszy podziw wzbudzała Maryna Lasiecka, która jako drugi gość wieczoru odśpiewała z zespołem trzy utwory. Być może to dobra sugestia, że trio powinno w najbliższym czasie powiększyć swój skład?W piątek na Placu nie zabrakło konkursów, w których szczęśliwcy mieli okazję zdobyć między innymi wejściówki na poniedziałkową inaugurację Kina Letniego. Przypomnijmy że już 3 sierpnia będzie można obejrzeć Pingwiny z Madagaskaru i Skyfall. Dzień później kino pod chmurką zagości już na stałe w Parku Radziwiłłowskim, gdzie od poniedziałku do środy, do końca wakacji, zobaczymy najlepsze polskie i zagraniczne produkcje oraz wyjątkowe koncerty. Początek każdego seansu o godz. 20.00. 

Wielbiciele piątkowych koncertów również nie mogą narzekać. Dopiero scena ostygła z gorących wrażeń po występie E30 Acoustic Trio, a już 7 sierpnia kolejne emocje. Tym razem zobaczymy i usłyszymy Seaside Jazz Band i należy przypuszczać, że po raz kolejny będzie gorąco. 
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.