Aktualności
Chilloutowe granie E30 Acoustic Trio na Placu Wolności (WIDEO)
2015-07-31
Na Placu Wolności jak w każdy piątek będzie głośno. Tym razem usłyszymy wyjątkowe trio, które pojawi się w towarzystwie zaproszonych gości. Nie zabraknie konkursów i nagród. Ostatni dzień lipca zapowiada się wyjątkowo gorąco. 

Tym razem na scenie pojawi się E30 Acoustic Trio, którego muzyka to instrumentalny miszmasz z pogranicza jazzu, latino i muzyki pop. Zespół wystąpi w składzie: Marek Jakubiak - gitara akustyczna, Paweł Radyno - gitara akustyczna, Radosław Huszał - cajon, bongosy. Gościnnie zaprezentuje się ponadto Tomasz Rogalski na saksofonie, a w trzech utworach usłyszymy Martynę Lasiecką. Początek koncertu planowany jest około godz. 19.00.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

Emocje muzyczne to jednak nie wszystko. Każdy uczestnik koncertu będzie miał szansę zdobycia nagrody. Tym razem do zdobycia będą karnety do Klubu Bilardowego "Dziewiątka" oraz specjalne rabaty w Floating Spa Ciała i Umysłu. Dodatkowo do wygrania będą wejściówki na poniedziałkową inaugurację Kina Letniego, która odbędzie się na Placu Wolności. 

Piątkowe koncerty na Placu Wolności odbywają się z inicjatywy prezydenta Dariusza Stefaniuka. Do końca wakacji na scenie zobaczymy jeszcze Seaside Jazz Band, Dominik Kanderski Blues Band oraz Zespół Chwilka. Pozostałe artykuły

"Tamten świat" - wystawa fotografii Adama Trochimiuka w piwnicach Urzędu Miasta
2022-04-13

Wystawa została otwarta 12 kwietnia. Kiedy można ją obejrzeć?

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia
2021-08-16

Wakacje z Muzeum Południowego Podlasia trwają w najlepsze.

Kolejne znaleziska na terenie założenia Radziwiłłów
2021-08-14

Dzięki pracom wykopaliskowym na terenie założenia Radziwiłłów odsłaniamy dworską kuchnię i inne zabudowania. Zespół Muzeum Południowego Podlasia odkrywa także elementy wyposażenia i...

Przed nami niezwykłe muzyczne wydarzenie - 2. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
2020-09-22

26 września br. w bialskim amfiteatrze odbędzie się widowisko „Zaczarowany świat operetki i musicalu”. Ze względów bezpieczeństwa zostanie ono zaprezentowane dwa razy – o...

Nabór do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 6
2020-06-30

Szkoła Podstawowa nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 prowadzi nabór do oddziału przedszkolnego  dla dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Wnioski w formie papierowej należy składać do 30 lipca br., codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00  w sekretariacie szkoły.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.