Aktualności
Walkę bialczanina będzie można obejrzeć w Polsacie. Kibicujmy Pawłowi Żelazowskiemu! (WIDEO)
2015-07-30
Zachęcamy do spędzenia piątkowego wieczoru z Polsatem. Dlaczego? W telewizji będzie można obejrzeć galę MMA Fight Exclusive Night 8 z Kołobrzegu. W jednej z walk weźmie udział bialczanin Paweł Żelazowski. Jego przeciwnikiem będzie Artur Piotrowski z Ronin Gold Team Koszalin. Będzie to pierwsza walka naszego zawodnika w tym roku.

Początek transmisji o godzinie 21.50. Do tej pory w zawodowym MMA wygrał siedem walk, przegrał jedną na punkty. Jego rywal ma na swoim koncie pięć zwycięstw i jedną porażkę. Panowie zmierzą się w kategorii do 77 kg. Będzie to druga walka karty głównej gali.Prezes FEN Paweł Jóźwiak podkreśla, że bialczanin rozpoczynając swoją przygodę z tą federacją będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Zdaje sobie sprawę z tego sam zawodnik.– Czuję ogromny głód walki spowodowany ostatnią porażką i długą przerwą w zawodowych walkach – zwierza się Paweł Żelazowski. Pochwał naszemu fighterowi nie szczędzi jego przeciwnik. – Paweł jest wysoko w rankingach, na pewno jest faworytem, jednak wcale mi to nie przeszkadza, a raczej nakręca, szczególnie, że walczę u siebie – mówi Artur Piotrowski.

Żelazowski dotąd wygrał siedem profesjonalnych walk MMA, a przegrał jedną (na punkty). Jego rywal, Artur Piotrowski z Ronin Gold Team Koszalin, legitymuje się rekordem 5-1. Bój w kategorii 77 kg będzie drugą walką karty głównej Fight Exclusive Night. Będzie to pierwsza walka Żelazowskiego w tym roku.

Za bialczaninem już trening dla mediów. Trenerem zawodnika jest Łukasz Grochowski.Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.