Aktualności
Silk zagrał bialczanom głośno i nastrojowo
2015-07-27

Plac Wolności po raz kolejny pękał w szwach kiedy na scenie pojawił się Janusz Maleńczuk ze swoim zespołem. Było nastrojowo, ale też bardzo energetycznie. Koncert zespołu Silk zakończył się późnym wieczorem, a oklasków nie było końca.

Grupa powstała ponad 10 lat temu, a repertuarowo stara się sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom. W piątek nie zabrakło oczywiście wyjątkowych solówek gitarowych w wykonaniu Andrzeja Maleńczuka. Odpowiednio nastrajał także niezawodny Tomek Rogalski, który w improwizacji na saksofonie osiągnął prawdziwe mistrzostwo. Jeśli dodamy do tego mocny i głęboki wokal perkusisty Janusza Maleńczuka, otrzymujemy w efekcie nastrojowo-energetyczną mieszankę, którą Silk raczył bialczan w piątkowy wieczór.

Kolejne atrakcje muzyczne na placu już w najbliższy piątek. Tym razem coś z pogranicza jazzu, popu oraz klimatów latynoamerykańskich, czyli E30 Acustic Trio w składzie Marek Jakubiak – gitara Paweł Radyno – gitara, Radosław Huszał - cajon, bongosy oraz gościnnie Tomasz Rogalski.


Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.