Aktualności
Silk zagrał bialczanom głośno i nastrojowo
2015-07-27

Plac Wolności po raz kolejny pękał w szwach kiedy na scenie pojawił się Janusz Maleńczuk ze swoim zespołem. Było nastrojowo, ale też bardzo energetycznie. Koncert zespołu Silk zakończył się późnym wieczorem, a oklasków nie było końca.

Grupa powstała ponad 10 lat temu, a repertuarowo stara się sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom. W piątek nie zabrakło oczywiście wyjątkowych solówek gitarowych w wykonaniu Andrzeja Maleńczuka. Odpowiednio nastrajał także niezawodny Tomek Rogalski, który w improwizacji na saksofonie osiągnął prawdziwe mistrzostwo. Jeśli dodamy do tego mocny i głęboki wokal perkusisty Janusza Maleńczuka, otrzymujemy w efekcie nastrojowo-energetyczną mieszankę, którą Silk raczył bialczan w piątkowy wieczór.

Kolejne atrakcje muzyczne na placu już w najbliższy piątek. Tym razem coś z pogranicza jazzu, popu oraz klimatów latynoamerykańskich, czyli E30 Acustic Trio w składzie Marek Jakubiak – gitara Paweł Radyno – gitara, Radosław Huszał - cajon, bongosy oraz gościnnie Tomasz Rogalski.


Pozostałe artykuły

Pasażerowie MZK już korzystają z nowych, ekologicznych autobusów
2019-06-26

Od tygodnia po ulicach Białej Podlaskiej jeździ 5 fabrycznie nowych ekologicznych autobusów miejskich marki SCANIA CITYWIDE LF. W uroczystym przekazaniu kluczyków prezesowi Miejskiego...

Trening systemu wykrywania i alarmowania
2019-06-25

W dniu 27 czerwca 2019 roku o godz. 12.00

Awaria miejskiej sieci ciepłowniczej - ul. Sidorska / al. Tysiąclecia, ul. Kąpielowa /Wyszyńskiego
2019-06-24

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. informuje, że 18 czerwca br. zdiagnozowano awarię miejskiej sieci ciepłowniczej w komorze przy ul. Sidorskiej / al. Tysiąclecia i w komorze przy ul....

Wyniki konkursów na dyrektorów szkół
2019-06-24

19 czerwca zostały przeprowadzone postępowania konkursowe na dyrektorów szkół. Kandydatami na stanowiska dyrektorów zostali:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.