Aktualności
Kino w plenerze. Zobacz program sierpniowych pokazów
2015-07-21

Wiemy już jakie filmy i koncerty zobaczą bialczanie podczas cyklicznych imprez w Parku Radziwiłłowskim. Blisko tysiąc głosujących wybrało swoje ulubione obrazy i najciekawszych wykonawców. Od sierpnia w Białej Podlaskiej rusza kino letnie.

Z inicjatywy prezydenta Dariusza Stefaniuka, w plenerowej i urokliwej przestrzeni parku zobaczymy najciekawsze propozycje kina polskiego i zagranicznego. Z pewnością dużym zainteresowaniem będą się cieszyły koncerty, które także obejrzymy na dużym ekranie, z wyjątkowymi doznaniami dźwiękowymi.

Filmowy cykl będzie ruszał w każdy sierpniowy poniedziałek prezentacją kina polskiego. Będzie coś dla tych, którzy oczekują lekkiej rozrywki i dobrego humoru, jak również coś dla wielbicieli kina ambitnego. Głosy czytelników portalu wskazały trzy polskie filmy: Poranek Kojota, Jasminum i Sztos.

Ciekawie zapowiadają się wtorkowe koncerty, które otworzy legendarny występ Michaela Jacksona z lat 80. na stadionie Wembley. Również w kolejnych odsłonach cyklu nie zabraknie emocji. Usłyszymy koncert AC/DC, Beyonce oraz Kings of Leon. Coś specjalnie dla siebie znajdą wielbiciele klasyki i najnowszych trendów muzycznych. Każdy koncert to nie tylko świetna muzyka, ale również wielkie widowiska, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym odbiorcom.

Zwieńczeniem letniego cyklu będą z pewnością filmy z najwyższej światowej półki. W każdą środę sierpnia będziemy oglądali zagraniczne obrazy, wobec których nie da się przejść obojętnie. Wystarczy tylko zaznaczyć, że zestaw czterech filmów otworzy francuska komedia „Nietykalni”, która odbiła się szerokim echem na całym świecie. Rekordy popularności biła również w Polsce, czego potwierdzeniem wyniki głosowania czytelników naszego portalu, bo film zdeklasował mocną konkurencję. Inne produkcje, które zobaczymy w parku to: Nauka spadania, Kobieta w czerni i Żelazna dama.

Kino letnie będzie towarzyszyło mieszkańcom od poniedziałku do środy przez cały sierpień. Początek każdego seansu i koncertu o godz. 20.00 w Parku Radziwiłłowskim. Wstęp na wszystkie pokazy będzie bezpłatny.


Kino letnie w Parku Radziwiłłowskim


Polskie poniedziałki

10 sierpnia: Poranek Kojota

17 sierpnia: Jasminum

24 sierpnia: Sztos


Koncertowe wtorki

4 sierpnia: Michael Jackson – Live At Wembley

11 sierpnia: ACDC – Live At Riverplate

18 sierpnia: Beyonce – Life is But A Dream/Live In Atlantic

25 sierpnia: Kings of Leon – Live At The O2


Kino światowe na wieczory środowe

5 sierpnia: Nietykalni

12 sierpnia: Nauka Spadania

19 sierpnia: Kobieta w czerni

26 sierpnia: Żelazna dama

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.