Aktualności
Serbinów w finale mistrzostw Polski w siatkówce plażowej
2015-07-16
Szesnaście najlepszych par z województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego, wzięło udział w turniej półfinałowym Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej, rozgrywanym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy bialskiego Serbinowa.

W dwudniowej (11-12 lipca) sportowej imprezie, której gospodarzem był Augustów, wystąpiły dwie pary, reprezentujące Serbinów Biała Podlaska. Konrad Wągrocki i Kacper Kędra zajęli trzecie miejsce i uzyskali awans do Finału Mistrzostw Polski Kadeta w Mysłowicach. Para Grzegorz Duluk i Kamil Harabin zajęła miejsca 9-12.

4 i 5 lipca w Warszawie odbył się Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików, gdzie para Michał Arseniuk i Andrzej Niewęgłowski zajęli miejsca 5-6 , nie uzyskując awansu do mistrzostw Polski.
Pozostałe artykuły

9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2021-08-17

16 sierpnia br. w naszym mieście odbyła się 9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W biegu honorowym na dystansie 1963 m wzięło udział około 200 uczestników.

Młodzi sportowcy otrzymali stypendia prezydenta
2020-03-05

Prezydent Michał Litwiniuk wręczył umowy stypendialne 15 młodym sportowcom wyróżniającym się sukcesami sportowymi. Łączna kwota stypendiów sportowych to 59 tys. zł.

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

I turniej OLDBOYÓW o Puchar Prezydenta Miasta
2019-06-11

Po raz pierwszy Dni Białej Podlaskiej rozpoczęły się na sportowo. 25 maja na boisku MOSiR odbył się I Międzynarodowy Turniej OLDBOY w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska.  Wzięło w nim udział pięć zespołów:  Adams Brześć, Huragan Międzyrzec Podlaski, Oldboy Biała Podlaska, Oldboy Terespol, Oldboy II Biała Podlaska.  

Minister Sportu i Turystyki docenił sukcesy bialskich młodych sportowców
2019-05-29

Biała Podlaska zajęła VI miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tys. Systemu Sportu Młodzieżowego 2018. Statuetkę i list gratulacyjny Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki odebrał w ubiegłym tygodniu wiceprezydent Maciej Buczyński.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.