Aktualności
"Muzyka u Radziwiłłów": w niedzielę rusza nowy cykl wakacyjnych koncertów
2015-07-13
„Muzyka u Radziwiłłów” to cykl wakacyjnych koncertów muzyki poważnej, które odbywać się będą w Parku Radziwiłłowskim. Wystąpią członkowie Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina. Honorowym patronem wydarzeń są: prezydent Dariusz Stefaniuk oraz senator Grzegorz Bierecki.

Pierwszy występ już w najbliższą niedzielę 19 lipca. Uczniowie szkoły zagrają także: 24 lipca (piątek), 2,9,16 i 23 sierpnia (niedziela). Impreza odbywać się będzie w Parku Radziwiłłowskim. Początek zawsze o godzinie 16.00. Repertuar przygotowuje dyrektor szkoły muzycznej Waldemar Robak.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

To już trzecia wakacyjna inicjatywa tego typu. Do tej pory prezydent Dariusz Stefaniuk zorganizował: koncerty na Placu Wolności oraz kino letnie w Parku Radziwiłłowskim, które wystartuje na początku sierpnia.

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.