Aktualności
"Muzyka u Radziwiłłów": w niedzielę rusza nowy cykl wakacyjnych koncertów
2015-07-13
„Muzyka u Radziwiłłów” to cykl wakacyjnych koncertów muzyki poważnej, które odbywać się będą w Parku Radziwiłłowskim. Wystąpią członkowie Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina. Honorowym patronem wydarzeń są: prezydent Dariusz Stefaniuk oraz senator Grzegorz Bierecki.

Pierwszy występ już w najbliższą niedzielę 19 lipca. Uczniowie szkoły zagrają także: 24 lipca (piątek), 2,9,16 i 23 sierpnia (niedziela). Impreza odbywać się będzie w Parku Radziwiłłowskim. Początek zawsze o godzinie 16.00. Repertuar przygotowuje dyrektor szkoły muzycznej Waldemar Robak.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

To już trzecia wakacyjna inicjatywa tego typu. Do tej pory prezydent Dariusz Stefaniuk zorganizował: koncerty na Placu Wolności oraz kino letnie w Parku Radziwiłłowskim, które wystartuje na początku sierpnia.

Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.