Aktualności
Koncertowe atrakcje w mieście. Wiemy w jakim składzie zagrają "Panny Wyklęte"! (WIDEO)
2015-07-10
26 września w ramach Dni Patrona Biała Podlaska będzie gościła wyjątkowe artystki z projektu, inspirowanego historią Żołnierzy Wyklętych. Na Placu Wolności będzie aż tłoczno od gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wiemy już kto pojawi się na scenie. 

Panny Wyklęte stworzył Darek Malejonek i Maleo Reagge Rockers. To próba opowiedzenia trudnej historii z pomocą czołowych wokalistek polskiej sceny. W utworach zostają poruszone tematy zesłania, tęsknoty za krajem i zetknięcia z obcą kulturą. Różnorodne stylistycznie kompozycje zabrzmią z elementami folkowymi i orientalnymi.Koncert w Białej został włączony w obchody Dnia Patrona. Na scenie obok Maleo Reggae wystąpią: Kasia Kowalska, Marika, Lilu, Kasia Malejonek, zespół "Dziewczyny" oraz Marcelina. 

Zanim jednak w mieście pojawi się czołówka polskich wokalistek, będzie można bawić się podczas wyjątkowego pożegnania wakacji. 28 sierpnia w Parku Radziwiłłowskim odbędzie się Summer Off, na którym nie zabraknie mocnych akcentów muzycznych. Zacznie Etna Kontrabande, czyli grupa pomorskich muzyków, znana z energetycznej mieszanki ska, rocka i reggae.  Później publiczność rozgrzeje wspólny projekt Łony, Webbera i The Pimps. Kulminacją wieczoru będzie mocne uderzenie Luxtorpedy.Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.