Aktualności

Podsumowanie rywalizacji o Superpuchar
2025-09-10

Odbyło się wyjątkowe świętowanie Supermistrzów w ramach akcji „Rowerowa Stolica Polski – Biała Podlaska”. Wydarzenie pełne było emocji, energii i atrakcji, a jego uczestnicy wspólnie celebrowali sukces.

Gratulacje złożono wszystkim nagrodzonym i zwycięzcom w poszczególnych kategoriach. Organizatorzy podziękowali również gościom, którzy uświetnili wydarzenie, wśród nich: Jackowi Kwiatkowskiemu, zespołowi Rollercoster, LAB – Lubelskiej Akademii Breakingu, Hobby House oraz Bartoszowi Juszkiewiczowi, uczniowi IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej.

Szczególne podziękowania skierowano do sponsorów, dzięki którym nagrodzeni otrzymali wyjątkowe upominki – w tym 40 rowerów i 94 kaski. Podziękowano także miastu Gniezno za przekazanie koron dla najaktywniejszych rowerzystów w Białej Podlaskiej.

Za przygotowanie imprezy wyrazy wdzięczności złożono zespołowi Wydziału Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi z naczelnik Beatą Demianiuk na czele oraz partnerom: BCK24 – Bialskiemu Centrum Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Białej Podlaskiej, Muzeum Południowego Podlasia, Bialskopodlaskiej Fundacji Ekologicznej, PEC Biała Podlaska, Bialskim Wodociągom i Kanalizacji Wod-Kan, Stowarzyszeniu „Wspólny Świat”, Zakładowi Gospodarki Lokalowej Sp. z o.o., spółce Zieleń Biała Podlaska, Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, Policji Bialskiej oraz firmom: FH Medal, Time2Go, Stalco Center – Biała Podlaska. Podziękowano również Pawłowi Łukijaniukowi za oprawę artystyczną oraz Społem PSS Biała Podlaska za ufundowanie okolicznościowego tortu.

Wydarzenie poprowadził niezawodny duet: Dariusz Trębicki i Iwona Kandora.

Pozostałe artykuły

Gala Miss AWF była fantastyczna, a jury miało nie lada wyzwanie by wybrać tę najpiękniejszą.

W ramach projektu "Edu Biała Podlaska", który koordynuje pani Magdalena Nowosielska, nauczycielka IV LO im. S. Staszica przedszkolaki wzięły udział w I edycji konkursu kodowania „Bialskie Przedszkolaki Bystrzaki”.

Szanowni Uczestnicy Rowerowej Stolicy Polski,

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej w wyjątkowy sposób świętowali Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą sportowego wydarzenia, które zorganizowano przy wsparciu Edyty...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.