Aktualności
Spotkanie regionalne z Anną Leśniczuk
2025-04-08
Spotkanie regionalne z Anną Leśniczuk pod hasłem "Wojenne i powojenne losy siedzib ziemiańskich oraz ich właścicieli na terenie powiatu bialskiego" odbędzie się 15 kwietnia o godz 18:00 w Dziale Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej.
Pozostałe artykuły

Koncert charytatywny "Pokochałam siebie. Nowy rozdział"
2025-05-30

To był wspaniały wieczór kobiet, za nami koncert "Pokochałam siebie. Nowy rozdział". Piękna opowieść o bogatym, niezgłębionym świecie kobiecym i sile woli pań - koncert charytatywny pokochałam siebie pod honorowym patronatem prezydenta Michała Litwiniuka.

Zabytkowe rowery w muzeum
2025-05-30

1 czerwca o godzinie : w holu budynku głównego Muzeum Południowego Podlasia będzie można obejrzeć wystawę rowerów z kolekcji panów Łukasza Kubackiego oraz Kamila Błachnio. 

35-lecie samorządu terytorialnego
2025-05-29

Samorząd terytorialny ma 35 lat. Z tej okazji w Urzędzie Biała Podlaska świętowaliśmy jubileusz w otoczeniu samorządowej rodziny.

Nocny rajd rozpocznie czerwcową rywalizację
2025-05-29

Odliczamy dni do wielkiego startu rywalizacji o Superpuchar, o który powalczymy z mieszkańcami Nowej Soli. Już dziś instalujemy bezpłatną aplikację Aktywbe Miasta i kręcimy dla miasta Biała Podlaska.

Dyrektor NASA opowiedział o tajemnicach kosmosu
2025-05-28

Uczniowie II LO im. E. Plater mieli doskonałą okazję, by poznać historię, rozwój i współczesne zastosowanie satelity Landsat Opowiedział o tym podczas wykładu online dr James Irons,...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.