Aktualności
Za nami ostatni mecz ligowy o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Juniorek w siatkówce
2025-01-20

Za nami ostatni mecz ligowy o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Juniorek pomiędzy SKS "Szóstka" TPS Biała Podlaska/UKS Jagiellończyk Biała Podlaska vs SL Salos Kalina Lublin zakończony wynikiem 3:0.

Nasz zespół wygrywając wszystkie mecze w lidze został Mistrzem Województwa i awansował do ćwierćfinału mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany na początku lutego.

Trenerką naszej zwycięskiej drużyny jest trzykrotna mistrzyni Polski w siatkówce Iwona Kandora, na co dzień pracująca w Wydziale Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UM, natomiast rolę drugiego trenera pełni Marcin Śliwa z UKS Jagiellończyk.

Puchary i medale drużynom wręczyli: prezydent miasta Michał Litwiniuk z małżonką, prezes Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie Artur Janczarek, wiceprezes Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej Maciej Sobieraj, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej Marcin Szwed, dyrektor IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej Rafał Wlizło oraz prezes SKS Szóstka TPS Biała Podlaska Grzegorz Piszcz.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy

Pozostałe artykuły

Koncert charytatywny "Pokochałam siebie. Nowy rozdział"
2025-05-30

To był wspaniały wieczór kobiet, za nami koncert "Pokochałam siebie. Nowy rozdział". Piękna opowieść o bogatym, niezgłębionym świecie kobiecym i sile woli pań - koncert charytatywny pokochałam siebie pod honorowym patronatem prezydenta Michała Litwiniuka.

Zabytkowe rowery w muzeum
2025-05-30

1 czerwca o godzinie : w holu budynku głównego Muzeum Południowego Podlasia będzie można obejrzeć wystawę rowerów z kolekcji panów Łukasza Kubackiego oraz Kamila Błachnio. 

35-lecie samorządu terytorialnego
2025-05-29

Samorząd terytorialny ma 35 lat. Z tej okazji w Urzędzie Biała Podlaska świętowaliśmy jubileusz w otoczeniu samorządowej rodziny.

Nocny rajd rozpocznie czerwcową rywalizację
2025-05-29

Odliczamy dni do wielkiego startu rywalizacji o Superpuchar, o który powalczymy z mieszkańcami Nowej Soli. Już dziś instalujemy bezpłatną aplikację Aktywbe Miasta i kręcimy dla miasta Biała Podlaska.

Dyrektor NASA opowiedział o tajemnicach kosmosu
2025-05-28

Uczniowie II LO im. E. Plater mieli doskonałą okazję, by poznać historię, rozwój i współczesne zastosowanie satelity Landsat Opowiedział o tym podczas wykładu online dr James Irons,...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.