Aktualności
Kolejny sukces Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2025-01-08

W XI Ogólnopolskim Konkursie na dziecięcą i młodzieżową grafikę GRAFIKALIA 2024, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Głownie, aż 3 młodych artystów z pracowni Piksel działającej w Bialskim Centrum Kultury zostało laureatami.

Nasze młode talenty zdobyły:
- w kategorii wiekowej 9-10 lat: wyróżnienie - Karolina Och,
- w kategorii wiekowej 11-13 lat: wyróżnienie - Władysław Misiołek,
- w kategorii wiekowej 14-16 lat: wyróżnienie - Wiktor Skoczeń.

Do konkursu młodych artystów przygotowała instruktor Lilla Wielgan-Michaluk.

Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej pasji do tworzenia sztuki.

Pozostałe artykuły

Koncert charytatywny "Pokochałam siebie. Nowy rozdział"
2025-05-30

To był wspaniały wieczór kobiet, za nami koncert "Pokochałam siebie. Nowy rozdział". Piękna opowieść o bogatym, niezgłębionym świecie kobiecym i sile woli pań - koncert charytatywny pokochałam siebie pod honorowym patronatem prezydenta Michała Litwiniuka.

Zabytkowe rowery w muzeum
2025-05-30

1 czerwca o godzinie : w holu budynku głównego Muzeum Południowego Podlasia będzie można obejrzeć wystawę rowerów z kolekcji panów Łukasza Kubackiego oraz Kamila Błachnio. 

35-lecie samorządu terytorialnego
2025-05-29

Samorząd terytorialny ma 35 lat. Z tej okazji w Urzędzie Biała Podlaska świętowaliśmy jubileusz w otoczeniu samorządowej rodziny.

Nocny rajd rozpocznie czerwcową rywalizację
2025-05-29

Odliczamy dni do wielkiego startu rywalizacji o Superpuchar, o który powalczymy z mieszkańcami Nowej Soli. Już dziś instalujemy bezpłatną aplikację Aktywbe Miasta i kręcimy dla miasta Biała Podlaska.

Dyrektor NASA opowiedział o tajemnicach kosmosu
2025-05-28

Uczniowie II LO im. E. Plater mieli doskonałą okazję, by poznać historię, rozwój i współczesne zastosowanie satelity Landsat Opowiedział o tym podczas wykładu online dr James Irons,...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.