Aktualności

Rodziny zastępcze udekorowały pierniki dla Fundacji Dom Belli
2024-12-13

Dekorowanie pierników to jeden z pięknych przedświątecznych zwyczajów. Nasza Piecza Zastępcza połączyła go ze szczytnym celem - rodziny zastępcze udekorowały pierniki specjalnie dla Fundacji Dom Belli. Będzie je można kupić na Jarmarku Bożonarodzeniowym na pl. Wolności, wspierając tym samym naszych kocich przyjaciół.

Prezydenta Michała Litwiniuka  na spotkaniu reprezentowała rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta Gabriela Kuc -Stefaniuk, a dekoracyjną cukierniczą energią podzielili się na nią także dyrektor Działu Opieki nad Rodziną i Dzieckiem - MOPS Biała Podlaska Kamil Węgliński i szefująca Fundacji Dom Belli Izabela Kunicka.

Pozostałe artykuły

Informujemy, że dziś, w godzinach 16:00-17:00, na czas podejmowania i usuwania niewybuchu przez saperów przeprowadzona zostanie ewakuacja mieszkańców bloku przy ul. Stanisława Tessaro 8...

Dziedziniec Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej 9 sierpnia wypełnił się muzyką w wykonaniu duetu artystów związanych z Państwową Szkołą Muzyczną I st. im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie.

Kolejny piątkowy koncert na Placu Wolności był bardzo energetyczny. Wystąpił zespół Koniec Listopada w składzie: Paweł Ulita - gitara, wokal, Grzegorz Hermanowicz - gitara, Piotr Kowalski - bas i Konrad Dymowski - perkusja.

Informujemy, że w dn. 14 sierpnia 2026 r. (piątek) Urząd Miasta będzie nieczynny.

To już 40 lat od pierwszego meczu MKS Podlasie w III lidze, rozegranego w Białej Podlaskiej. Zagraliśmy wtedy z Hetmanem Zamość, tak jak 7 sierpnia, w pierwszym domowym meczu rundy jesiennej, zremisowamym 1:1.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
>>> <<<