Podczas pierwszego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Parafia bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej wystąpili: Zuzanna Bator, Maciej Bator i Angelika Rzewuska.
Dziś wyruszmy w niezapomnianą przygodę z głównym bohaterem filmu "Niezwykłą podróż Fakira, który utknął w szafie". Obejrzymy go w ramach Letniego Kina w amfiteatrze
Start: godz.: 20:00
Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża i znów spotkać ukochaną?
Organizatorami Letniego Kina w Amfiteatrze są: Prezydent Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego.
Do zobaczenia!
W okresie poprzedzającym święta majowe bialski Urząd Miasta tradycyjnie rozdaje flagi narodowe. Mieszkańcy miasta mogą ją otrzymać w dniach 29-30 kwietnia 2026 r. w godzinach 7.30 –...
Z okazji Dnia Drogowca i Transportowca prezydent Michał Litwiniuk podsumował dotychczasowe działania Miasta Biała Podlaska w obszarze infrastruktury oraz transportu zbiorowego. Bilans ostatnich lat to niemal 60 zrealizowanych inwestycji drogowych
Półfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców - Licealiada, za nami rozgrywki odbyły się na boisku IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej.





