Aktualności
Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Prezydent Michał Litwiniuk na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Tomasza Gila i Komendanta Miejskiego Policji insp. Andrzeja Antoniewskiego złożył podziękowania za ich służbę, współpracę z samorządem i wspólną promocję bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także wszechstronną współpracę w ramach rywalizacji o puchar i trzeci z kolei tytuł Rowerowej Stolica Polski.

Mundurowi podczas uroczystości otrzymali też awanse oraz nagrody Ponadto, za zasługi dla Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych wyróżnienia otrzymali: pośmiertnie dr Riad Haidar (w jego imieniu podziękowania odebrała żona Irena), ks. Marcin Gościk oraz były komendant bialskiej policji Wojciech Czapla.

Podczas uroczystości podsumowany został turniej strzelecki, zorganizowany na strzelnicy Fundacji „Guardian” pod honorowym patronatem prezydenta miasta.

Do rywalizacji w konkurencjach grupowej i indywidualnej stanęło 10 drużyn. I miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych, na II miejscu uplasowała się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, a na trzecim reprezentacja Urzędu Miasta. Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców