Aktualności
Piłkarskie mistrzostwa Euro 2024 w amfiteatrze
2024-07-08

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej wkraczają w decydującą fazę.

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zapraszamy na wspólne kibicowanie do bialskiego amfiteatru. Razem obejrzymy mecze półfinałowe oraz wielki finał 14 - lipca.

Pierwszy półfinał już we wtorek 9 lipca. Zmierzą się Hiszpania i Francja Początek o godz. 21:00.

W przerwie zobaczymy pokaz taneczny Dance Academy Studio Biała Podlaska Podczas drugiego półfinału czeka nas prezentacja klubu MKS Podlasie Biała Podlaska, a w przerwie finału pokaz niesamowitych trików i żonglerki piłką z Dance Point.

Bedzie też „Sztos Bagieta” czyli RETRO FOOD TRACK CITROEN HY a dla najmłodszych animacje zapewni zespół Bialskiego Centrum Kultury.  Można będzie również spróbować swoich sił przy punkcie piłkarskim.

Do zobaczenia

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców