Aktualności
Podsumowanie sezonu artystycznego Dance Academy Studio
2024-07-03

9 cennych pucharów przywieźli tancerze Dance Academy Studio z Ogólnopolkiego Festiwalu Form Scenicznych i Sztuki Baletowej.

Rywalizacja odbyła 11 czerwca w Białymstoku w licznych stylach tańca współczesnego i klasycznego min.; modern, jazz, balet, broadway. Zawodnicy prezentowali się w konkretnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

Tancerzy oceniało profesjonalne jury w składzie:
- Adam Kozal (solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej),
- Iga Ostaszewska (tancerka i instruktorka Akademii tańca Szał),
- Daniela Rzeszot,
- Liana Wolcman z kijowskiej szkoły baletowej

Tancerze Dance Academy Studio okazali się bezkonkurencyjni w 9 kategoriach. Dwukrotnie stawali na najwyższym podium, turniejowe srebra odbierali czterokrotnie, a trzykrotnie stawali na III stopniu podium.

Warto wspomnieć, że Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało Miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca! Bialscy tancerze tylko w tym sezonie wytańczyli 199 pamiątkowych medali oraz 47 pucharów.

Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik Zaremba.

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców