Aktualności
XIV Rajd Kraszewskiego
2024-06-24

Ponad 200 osób ruszyło z nami na XIV Rajd Kraszewskiego do Romanowa!

Najmłodszymi uczestniczkami rajdu były: Laura (5 lat) i jej siostra Różczyczka (7 lat), które dzielnie pokonały cały dystans.

Wspaniałym uczestnikiem był pan Zbyszek, który w marcu skończył 80 lat. Cieszymy się, że wszyscy – od najmłodszych do najstarszych – dołączyli do naszej rowerowej przygody.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację rajdu - ekipie Bialskiego Centrum Kultury, Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta, panu wójtowi Gminy Wisznice Piotrowi Draganowi i dyrektorowi Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie Krzysztofowi Bruczukowi oraz sponsorom.

Brawa dla wszystkich uczestników za świetną kondycję i wspaniałą atmosferę

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców