Gala Miss AWF była fantastyczna, a jury miało nie lada wyzwanie by wybrać tę najpiękniejszą.
"SŁOŃCE W KAŻDYM" - już po raz szósty na tym pięknym festiwalu świętowaliśmy z Stowarzyszeniem Wspólny Świat, bialskimi przedszkolami, wychowawcami, rodzicami i wszystkimi gośćmi to, że uczymy się od siebie „pięknie żyć”, jak nam zaśpiewały maluchy i instruktorzy bialskiego stowarzyszenia.
Festiwal co roku odbywa się przy wsparciu prezydenta Michała Litwiniuka, którego dziś reprezentowały: zastępca Justyna Gorczyca i rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gabriela Kuc -Stefaniuk.
Serdecznie dziękujemy ekipie stowarzyszenia z prezes Anną Chwałek na czele za strumienie radości z bycia razem, które dają tak wiele energii.
Nie mogło zabraknąć na tym święcie koordynatora prezydenta ds. dostępności i osób z niepełnosprawnościami Pawła Iwaniuka i dyrektora MOPS Kamila Węglińskiego oraz przedstawicieli organizacji reprezentujących osoby z niepełnosprawnościami.
W ramach projektu "Edu Biała Podlaska", który koordynuje pani Magdalena Nowosielska, nauczycielka IV LO im. S. Staszica przedszkolaki wzięły udział w I edycji konkursu kodowania „Bialskie Przedszkolaki Bystrzaki”.





