Aktualności
Swingowa potańcówka przy muzyce granej na żywo już w piątek!
2024-06-11

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej zapraszają na swingową potańcówkę przy muzyce granej na żywo!

Big Biała Band to zespół ZSM I i II stopnia w Białej Podlaskiej złożony z 14 muzyków, uczniów i nauczycieli pod wodzą Macieja Robaka.

Wydarzy się to w bialskim amfiteatrze 14 czerwca 2024 roku o godz. 19.00.

Zespół wykonuje muzykę swingową z lat 40. i 50. ubiegłego stulecia.

Z BBB wystąpią: Julia Kalicka, Wiktoria Zielińska i Zuzanna Janik - wokalistki Chwilki, której instruktorem jest Ireneusz Parafiniuk.

Na koncercie-potańcówce usłyszycie Państwo największe przeboje muzyki swingowej takich kompozytorów jak: James van Heusen, Thelonious Monk, Glenn Miller, Jerome Kern, Horace Silver, Richard Rogers, Errol Garner.

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców