Aktualności
XXV Bialskie Dni Książki Dziecięcej
2024-05-14

Wczoraj w Szkole Podstawowej prezydent miasta Michał Litwiniuk zainaugurował jubileuszowe XXV Bialskie Dni Książki Dziecięcej, organizowane przez Barwną Multimedialną Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży.

Gościem wydarzenia była Kasia Keller, autorka licznych publikacji, felietonów i artykułów dotyczących edukacji, praw dziecka i problemów społecznych, twórczyni powieści detektywistyczno-przygodowych dla dzieci i młodszej młodzieży. Jej książki to niezwykłe opowieści pełne humoru, empatii i fascynujących przygód, które poruszają serca czytelników w każdym wieku. Popołudniu pisarka spotkała się również z młodymi czytelnikami w bibliotece "Barwnej".

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka.

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.