Aktualności
Koncert Noworoczny Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasiacy"
2023-01-23

Wspólne kolędowanie jest pięknym staropolskim zwyczajem, który łączy pokolenia, wprowadzając atmosferę świąt, i przedłużają je, z czego z radością korzystaliśmy podczas Koncertu Noworocznego w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasiacy".

Tradycyjnym tańcom: krakowskim, krośnieńskim, kurpiowskim, suwalskim i podlaskim towarzyszyła niezawodna Kapela Ludowa "Podlasiacy" pod przewodnictwem pana Andrzeja Karasia.

Gratulujemy i dziękujemy młodym artystom za wspaniały występ, który zapamiętamy na długi czas. Wielkie brawa należą się pani Magdalenie Osmulskiej, która od 2010 roku rozwija pasje i talenty dzieci.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców