Aktualności
Dzień Promocji Zdrowia
2023-01-17

Prezydent Michał Litwiniuk i poseł na Sejm RP Riad Haidar zapraszają na konsultacje profilaktyczne, podczas których specjaliści z instytucji opieki zdrowotnej będą udzielać porad i udzielać informacji na interesujące Państwa tematy – dotyczących zarówno działań prozdrowotnych, jak i kwestii formalnych związanych z ochroną naszego zdrowia obowiązujących w kraju i przydatnych, kiedy planujemy pobyt za granicą.

Zapraszamy także do wykonania dostępnych w tych dniu w Sali głównej Urzędu Miasta BEZPŁATNYCH badań – prosimy o zapoznanie się z treścią plakatu.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

W tym dniu spotkacie się Państwo z przedstawicielami: NFZ, stowarzyszeń i klubów wspierających osoby radzące sobie z chorobami i schorzeniami (m.in. Amazonek i Nadbużańskiego Oddziału PTSR), Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, MOPS Biała Podlaska, NZOZ T-Med, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, WOŚP Biała Podlaska, Pawełem Iwaniukiem Koordynatorem ds. dostępności i osób z niepełnosprawnościami.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców