Aktualności
Międzynarodowy Dzień Roweru
2022-10-29

W związku z Międzynarodowym Dniem Roweru, który obchodziliśmy w tym tygodniu, w naszych szkołach:
- Szkoła Podstawowa nr 9,
- Szkoła Podstawowowa nr 5,
- Szkoła Podstawowa nr 6,
- Szkoła Podstawowa nr 3
jak na Rowerową Stolicę Polski przystało przeprowadzone zostały zajęcia, konkursy, warsztaty i ćwiczenia przypominające zasady bezpieczeństwa. Z inicjatywy prezydenta Michała Litwiniuka  odbył się cykl spotkań edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą przypominających, jak bezpiecznie poruszać się po drogach i ścieżkach rowerowych. Przepisy ruchu drogowego przypomniały i przybliżyły funkcjonariuszki Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej - wydziału Ruchu Drogowego, zaś ratownicy medyczni z OSP Sławacinek Stary instruowali, jak udzielać pierwszej pomocy Uczniowie uzyskali także niezbędną wiedzę do zdania egzaminu na kartę rowerową.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców