Aktualności
Kolejny Międzynarodowy sukces wokalistki Chwilki!
2022-09-05

W dniach 19.08-24.08.22 odbył się Międzynarodowy Festiwal Summer Camp w Słonecznym Brzegu w Bułgarii.

Polskę w grupie do 10 lat reprezentowała Michalina Cyran wokalistka Zespołu Wokalnego Chwilka z Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w finale konkursu zaśpiewała dwie piosenki „I wish” - Stevie Wondera oraz „I want you back” - The Jackson 5.
Jury festiwalu przyznało jej 1 miejsce i złoty medal za piosenkę „I wish”!
Nominacja Michaliny Cyran na Festiwal "Summer Camp" była efektem dwóch  międzynarodowych sukcesów festiwalowych - Złotej Muszelki na Festiwalu "Muszelki Wigier 2022" w Suwałkach i I miejsca na Festiwalu "Magia Italiana 2021" w Rimini. 
W Słonecznym Brzegu Michalina Cyran otrzymała od jurorów kolejną nominację do wzięcia udziału w Festiwalu "Korona Orfeusza" w greckiej Paralii.
Podczas festiwalu został nagrany wideoklip z piosenką „I wish”, który zostanie  pokazany na YouTube.

Trenerem wokalnym Michaliny jest Ireneusz Parafiniuk.
O doskonalenie utworów zadbała Paulina Grochowska.
Ruch sceniczny opracowała Olesia Myronienko.

 

Pozostałe artykuły

Fundacja Dom Belli otrzymała wsparcie
2022-10-04

Fundacja Dom Belli realizuje zadanie publiczne w zakresie opieki nad kotami wolno żyjącymi i bezdomnymi z terenie Białej Podlaskiej - na podstawie umowy podpisanej przez prezydenta Michała Litwiniuka  z reprezentującą Fundację Izabelą Kunicką.

Motocykliści zakończyli tegoroczny sezon
2022-09-28

25 września na placu Wolności w Białej Podlaskiej odbyło się XIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego.  Muzyczną atrakcją spotkania był koncert znanego bialskiego zespołu Gutter Sirens. 

Międzynarodowy sukces bialskich artystów
2022-09-27

W piątek 16 września b.r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Muzeum Okręgowym w Toruniu, odbyło się uroczyste rozdanie nagród XLIII Międzynarodowego...

Jarmark Michałowy
2022-09-24

Jarmarkiem Michałowym, jak dyktuje piękna tradycja (czerpiąca z czasów Radziwiłłów i Alba Ducalis), rozpoczęliśmy świętowanie dni naszego patrona św. Michała Archanioła.

Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem
2022-09-22

"Razem z posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Riadem Haidarem zaprosiliśmy naszego gościa Jurka Owsiaka na bialskie rondo, jedno z pierwszych noszących nazwę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.