Aktualności
Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Już po raz siódmy bialczanie mogą zgłaszać projekty do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. W tym roku do zagospodarowania jest 2 031 000 zł.

Jak zgłosić swój projekt?
- wymyśl ciekawą nazwę, która pojawi się na liście do głosowania,
- określ lokalizację, która znajduje się na terenie miasta. Sprawdzić ją możesz tutaj,
- przygotuj kosztorys,
- zgłoś swój projekt wypełniając formularz znajdujący się na stronie: bo.bialapodlaska.pl

Zachęcamy do kontaktu z konsultantami z Urzędu Miasta Biała Podlaska. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie: www.bo.bialapodlaska.pl/konsultanci.

Formularz zgłoszenia projektu należy złożyć w formie papierowej w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 21-500 Biała Podlaska lub za pośrednictwem platformy ePUAP w terminie od 21 lipca do 3 sierpnia 2022 r.

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców