Aktualności
Inwestycje w mieście we współpracy z partnerami społecznymi i developerami
2021-11-23

Infrastruktura drogowa przy ul. Pileckiego, gdzie rozrasta się jedno z miejskich osiedli, oraz zakończenie budowy parkingu przy ul. Kopernika i Akademickiej – to kolejne przykłady współpracy samorządu z podmiotami miejskimi.


Stanisław Romaniuk to deweloper, który zaangażował się w budowę ulicy Pileckiego.
Prezydent Michał Litwiniuk: „Dziękuję panu Stanisławowi Romaniukowi za współdziałanie i wspólne tworzenie bezpiecznej i komfortowej przestrzeni w naszym mieście. Rozwijając infrastrukturę mieszkaniową, działamy też razem przy budowie kolejnych dróg, chodników, parkingów, miejsc postojowych”.

 

Oddany jest także parking wzdłuż ul. Akademickiej.
„Razem z Młodzieżową Spółdzielnią Mieszkaniową zrealizowaliśmy inwestycję, o którą od lat zabiegali mieszkańcy. Przeznaczyliśmy na nią z budżetu miasta 300 tys. zł. Dziękuję za świetną współpracę naszym społecznym partnerom oraz za zaangażowanie zespołowi Wydziału Dróg UM” – mówił prezydent, podpisując przekazanie parkingu.

 

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.