Aktualności
"Szóstka" z dwoma medalami
2021-10-07

W dniach 02-03.10.2021r w Lublinie odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich - I Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek. Startowało 15 zespołów z naszego województwa.
Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice klas sportowych SP6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Zespół pierwszy w grupie pokonał 2:0 Salos Lublin, TPS II Lublin, MKS II LO/Tempo Chełm. Drugi zespół (w większości o dwa lata młodsze od swoich rywalek) w grupie pokonał 2:1 MKS Avia Świdnik i 2:0 UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska. W ćwierćfinale pierwszy zespół wygrał 2:0 z MKS Avia Świdnik, a drugi zespół wygrał 2:0 z TPS II Lublin. W półfinale nasze zespoły musiały stoczyć bratobójczą walkę i po emocjonującym pojedynku mecz wygrał zespół pierwszy, który w walce o złoty medal przegrał z TPS Lublin i przywiózł medal srebrny. Drugi zespół w walce o brązowy medal pokonał 2:1 UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska. Z Lublina wyjechaliśmy z dwoma medalami i jest to nasz ogromny sukces.
Skład pierwszego zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Zuzanna Bachanek – wyróżniona zawodniczka, Julia Hołownia, Agata Kopryjaniuk, Julia Polubiec, Oliwia Kasiedczak, Laura Baj.
Skład drugiego zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Michalina Gaponiuk, Oliwia Hromiuk, Anna Borys, Laila Świderek, Tamara Gaponiuk, Izabela Mróz, Daria Rożnowicz, Zofia Sawicka, Klaudia Stolarczuk, Weronika Popławsaka, Lena Smoleń.
Zespołami opiekowali się: Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz, Bożena Gajewska, Anna Świderek

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.