Aktualności
Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
2021-05-31

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski coraz bliżej. Do wspólnej zabawy zaprasza prezydent miasta Michał Litwiniuk .
Co czekać będzie na nas w tej edycji? Na 100% wiele radości, wspólnych wycieczek i konkursów. Prezentujemy rozkład jazdy na czerwiec:
1 czerwca - Night Ride - przejazd nocny, który wystaruje z placu Wolności równo o północy
1 czerwca o godzinie 18:00 spotkamy się w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów na oficjalnej inauguracji, na którą w szczególności zapraszamy dzieci.
W tym roku na rowerzystów czekać będą dwa konkursu:
"Kręcimy dla Białej Podlaskiej" - wygrywa osoba, grupa bądź instytucja, która przejedzie najwięcej kilometrów. Szczegółowe informacje na stronie: www.bialapodlaska.pl
Najciekawsza trasa rowerowa - kręcimy dla Białej Podlaskiej - konkurs polegający na przygotowaniu i przesłaniu zdjęć bądź filmu wraz z opisem ciekawej trasy rowerowej. Szczegółowe informacje na stronie: www.bck24/konkursy
Przypominamy, że aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację "Aktywne Miasta" (App Store/Google Play), zarejestrować się i kręcić kilometry dla Białej Podlaskiej.

Pozostałe artykuły

Prezentujemy wyniki matur w Białej Podlaskiej
2022-07-06

Prezentujemy wyniki matur w Białej Podlaskiej

Trwa budowa "Babskiego Rynku"
2022-07-06

Trwa budowa "Babskiego Rynku"

Kino letnie w amfiteatrze
2022-07-06

Za nami spotkanie filmowe w ramach wtorkowych, rodzinnych seansów Kina Letniego, które odbywają się w Amfiteatrze w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów.

Podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Przedszkolu Samorządowym Nr 6
2022-07-06

Zanim nasze przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego Nr 6 w Białej Podlaskiej oficjalnie zakończyły rok szkolny 2021/2022, podsumowały uczestnictwo w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa wspólnym czytaniem bajek i baśni, na które zaprosiły Wojciecha Sosnowskiego  Naczelnika Gabinetu Prezydenta Michała Litwiniuka.

Biała Podlaska bierze udział w projekcie EURE
2022-07-04

Miasto Biała Podlaska bierze udział w projekcie EURE - Effectiveness of Environmental Urban policies to improve Resources Efficiency realizowanym w ramach Programu Interreg Europa 2014 – 2020....

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.