Wydarzenia
Kreatywni(e) w Bibliotece
czwartek, 13 maja 2021, 09:00 - czwartek, 30 września 2021, 23:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej jest realizatorem projektu szkoleniowego, adresowanego do bibliotekarzy pracujących w bibliotekach publicznych miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego. Projekt realizowany jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pana Michała Litwiniuka.

Realizowany projekt jest odpowiedzią na zapotrzebowania bibliotekarzy na innowacyjne działania przyciągające użytkowników, które pozwolą im swobodnie i kompetentnie funkcjonować zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Zdobyta podczas 5 szkoleń wiedza i umiejętności dotyczyć będą tworzenia materiałów w aplikacji Genial.ly, sposobów funkcjonowania biblioteki hybrydowej, prowadzenia kreatywnych wydarzeń skierowanych do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Kreatywność w działaniach projektowych odnosi się do samych bibliotekarzy, odbiorców, jak i do tego, co ma się zadziać w bibliotekach.

Projekt uzyskał dofinasowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Partnerstwo dla Książki”, koordynowanego przez Instytut Książki.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.